Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Бира нека бъде!
    Наздраве!
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Тихич, таз макина важи само за републиканската пътна мрежа. Тук сме извън нея, да не кажа, че е препоръчително да си между 2 и 4 промила, за ТВМ и такива с гуми над 31.
      Наздраве!
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Поздрав за Вената, понеже спомена Роб Халфорд и бялото вино .
        Проклет бираджия съм, но знам какво е кеф с студено бяло вино посред лято и 17 годишно франсе аниматорка ,рускините ги оставям на Ачо да се учи

        Наздраве с две бири!

        п.п. Мамка му нали знаете ,че джо брейкър, значи счупена челюст.
        Последно редактирано от тихич; 12-07-14, 23:28. Причина: само бира

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Наздраве!




          ПП: За 17-годишните и бялото вино и други работи, поназнайвам и аз (в минало време, де)
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
            Наздраве!




            ПП: За 17-годишните и бялото вино и други работи, поназнайвам и аз (в минало време, де)
            Спомени братле, но сладки.
            Ти винаги бъзикаш с перце в душичката, понеже ни знаеш гъдела.
            Айде едно Хосе и от мене
            Само бира Саше!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Наздраве!
              Аз ще се потапям.
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Наздраве на Божката,чудя се с какво ли джаз парче да го поздравя ,какво ли да е?
                Имам страхотна португалска и бразилска джаз сбирщина, но това по добре да ти го пратя.
                Сега това от 72-ра на Лексия .....нищо общо с джаз ,но любимо, колкото да ми скъса сърцето от кеф.

                Наздраве!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Наздраве Вена, гледам долу дебнеш нещо из засада
                  Ей, вярно Холандия и Бразилия трябваше да играят тая вечер.
                  Наздраве с две бири!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Тихич, едно парче от мойта младост, като поздрав. След Ингви, Алкатраз вече не бяха това, което бяха.

                    Е, концертното изпълнение винаги е по- слабо, ама ше си намериш студийното.
                    Наздраве.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Наздраве Тропчо!
                      Поздрав братле
                      С това като лапе бях закърмен и с мейдън и меноар, аксептите с удо ди шнайдер боб да ядът.
                      Докато един ден на касетка се появи металика 83 и така и до днес.
                      Наздраве с бира!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Пък на тия, все им обирах снимките по стрелбищата

                        За тия, дето не ги помнят тия времена, снимки на нещо различно от Лили Иванова, навремето, можеха само да се "отстрелят" на едни каравани, наречени "СТРЕЛБИЩЕ". И с дъвките БиБип, беше същата хава.
                        Наздраве!
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                          Тихич, едно парче от мойта младост, като поздрав. След Ингви, Алкатраз вече не бяха това, което бяха.

                          Е, концертното изпълнение винаги е по- слабо, ама ше си намериш студийното.
                          Наздраве.
                          Съжалявам братле ,но Ингвито винаги за мен ще си е шоу оф ,такива циркаджии не ги кльопам, виж един Сантана, колкото и дърт циркаджия да е, по е склонен да ти напълни жадната душичка.

                          Наздраве с Старопрамен........ блазе ти за бялото
                          Има млади пишлемета дето си мислят, че знаят всичко за музиката в нейните раздели и раздели,и в блъсканицата да уловят верния ритъм, пак нищо не знаят,не се праскам за голям разбирач, но съм жаден за музика.
                          Наздраве с две редактирани бири!
                          Последно редактирано от тихич; 13-07-14, 01:33. Причина: две бири

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Е, в тоя ред на мисли, изключваме и Джо Сатриани, Стив Вай, Джеф Бек, Ричи Блекмор.....
                            и остава това
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Що ли си вярвам ,че ако с музика се съберем с вино и бира ще изтрезнеем
                              Наздраве братле!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                                Е, в тоя ред на мисли, изключваме и Джо Сатриани, Стив Вай, Джеф Бек, Ричи Блекмор.....
                                и остава това
                                Аз нямам ред на мисли, но ред на бири,елиминирам както ми кефне ,което по никакъв начин не трябва да засяга другите, които ще сторят същото с мен.
                                Наздраве братле!
                                Само четирима признавам за велики гитаристи и композитори в рока и блуса ,или Ричи,Клептън, Нопфлър и Сантана, но по моя мярка само.

                                ...Ах тая зелена трева,баси и с сто банди да се поздравим с твоя поздрав винаги ще се връщам назад, на тая песен се изкефих като сях пшеница с сзуто преди 6,7 години.
                                Само жив и здрав!
                                Последно редактирано от тихич; 13-07-14, 02:31. Причина: причината е причинена от причина, която не касае причина за да бъде причинена.Бира ,друга причина няма.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X