Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение

    И ко ще го правиш тоя хард сега?
    Ще го тествам на друг комп, че нещо не ще да припали. После преинсталация и краен случай може да е нещо друго....

    Наздраве

    Наздраве!
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
      Ей Шуменците....дадохте ли пари за направата на паметник на Тодор Колев?
      !
      Да-2 лв
      Не можех да отделя повече...

      Наздраве.
      Нищо не мога,и нищо не знам...

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
        Ще го тестам, че нещо не ще да припали.
        !
        Не става ли с запалка?

        Пак наздраве.
        Нищо не мога,и нищо не знам...

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Наздраве, банда
          Кръвна група 0+

          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
            Ще го тествам на друг комп, че нещо не ще да припали. После преинсталация и краен случай може да е нещо друго....

            Наздраве

            Наздраве!
            Дано да припали,че като знам аз колко неща имам в моя ,ако се бъгне....Ужас!Наздраве!
            HONDA DOMINATOR 650
            ОРЕЛ ASTRA
            РСПБЗН-Приморско

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
              Дано да припали,че като знам аз колко неща имам в моя ,ако се бъгне....Ужас!Наздраве!
              Не съм 100% сигурен но мисля,че и да се бъгне пак може да се запазят нещата в него.

              Наздраве!
              0осем9осем7шест0осем7едно
              Миро

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                Не съм 100% сигурен но мисля,че и да се бъгне пак може да се запазят нещата в него.

                Наздраве!
                Абе могат,ма никога не на 100%!Моя лапАтопа,като му играх една левачка точно в средата на клавиатурата и повече на посмя да тръгне!А там отдолу бил харда,закарах го на приятел и с програма изкара повечето информация!

                Наздраве!
                HONDA DOMINATOR 650
                ОРЕЛ ASTRA
                РСПБЗН-Приморско

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Айдееееее.....Холандия!Наздраве!
                  HONDA DOMINATOR 650
                  ОРЕЛ ASTRA
                  РСПБЗН-Приморско

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
                    Да-2 лв
                    Не можех да отделя повече...

                    Наздраве.
                    Жеста е важен,к'во като са два лева!

                    Наздраве!
                    HONDA DOMINATOR 650
                    ОРЕЛ ASTRA
                    РСПБЗН-Приморско

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                      Ей Шуменците....дадохте ли пари за направата на паметник на Тодор Колев?
                      Не!
                      Страшно много уважавам Тодор Колев, той си беше БЪЛГАРИН от национално значение, та ми беше гадно за паметника да се събират средства само от Шумен. На всичко отгоре издигането на паметник на личност от такъв ранг би трябвало да е ангажимент(финансов) на държавата, а не в магазините да има касички за доброволни пожертвования.

                      Познавам автора на проекта-Младен Младенов, има някаква академична титла, мисля доцент, по скулптура, или въобще по изобразително изкуство, чест му, че неговия проект спечели конкурса. Виждал съм макета на паметника, та съм наясно какъв е. На масови събирания не ми се ходи, защото те са панаир на суетата, а аз съм много далеч от това.
                      Сещам се когато Драев направи фотоизложба от първия дакар... От уважение към Стоян отидох, и много бързо се изнесох. Масово хората бяха отишли да се покажат; да се запознаят със силните на деня, и не на последно място заради масите подредени със сухи мезета и нетъркалящи се бутилки.
                      Та и сега ще е същото, та благодаря, друг път...
                      Познавам и Красен Кюркчиев-по-малкия брат от основателите на Фикосота. Този дето е дал 60 000... Големия е в пъти по-читав, въпреки, че и той ми лигавее леко. Принцесата и голямото лапе, и снахичката работят за него. За Красен де. Още като чух, че с неговите 60 000 ще се прави паметника(струва общо малко над 70 000) си помислих "Добре бе мамка му, как така може да отделиш 60 000 лични пари, (които са спечелени като печалба от фирмата) за паметник, а не може да дадеш по 20-30 лева върху заплатите на работниците които ти изкарват охолния живот, и ти осигуряват славата на меценат...

                      Вярно-не е правилно да се прави сметка на чуждите пари, но тези въпроси ми излязоха сами, без да съм ги предизвиквал. Просто като чух за "спонсорството" ми дойдоха ей така-отвътре...

                      Наздраве през зъби.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Абе ще ти кажа само едно наздраве на твоя пост!Да не подхващаме тия теми,че то всичко е У тая държава е скапано!
                        HONDA DOMINATOR 650
                        ОРЕЛ ASTRA
                        РСПБЗН-Приморско

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Мале..,
                          Кръвна група 0+

                          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Не!
                            Страшно много уважавам Тодор Колев, той си беше БЪЛГАРИН от национално значение, та ми беше гадно за паметника да се събират средства само от Шумен. На всичко отгоре издигането на паметник на личност от такъв ранг би трябвало да е ангажимент(финансов) на държавата, а не в магазините да има касички за доброволни пожертвования.

                            Познавам автора на проекта-Младен Младенов, има някаква академична титла, мисля доцент, по скулптура, или въобще по изобразително изкуство, чест му, че неговия проект спечели конкурса. Виждал съм макета на паметника, та съм наясно какъв е. На масови събирания не ми се ходи, защото те са панаир на суетата, а аз съм много далеч от това.
                            Сещам се когато Драев направи фотоизложба от първия дакар... От уважение към Стоян отидох, и много бързо се изнесох. Масово хората бяха отишли да се покажат; да се запознаят със силните на деня, и не на последно място заради масите подредени със сухи мезета и нетъркалящи се бутилки.
                            Та и сега ще е същото, та благодаря, друг път...
                            Познавам и Красен Кюркчиев-по-малкия брат от основателите на Фикосота. Този дето е дал 60 000... Големия е в пъти по-читав, въпреки, че и той ми лигавее леко. Принцесата и голямото лапе, и снахичката работят за него. За Красен де. Още като чух, че с неговите 60 000 ще се прави паметника(струва общо малко над 70 000) си помислих "Добре бе мамка му, как така може да отделиш 60 000 лични пари, (които са спечелени като печалба от фирмата) за паметник, а не може да дадеш по 20-30 лева върху заплатите на работниците които ти изкарват охолния живот, и ти осигуряват славата на меценат...

                            Вярно-не е правилно да се прави сметка на чуждите пари, но тези въпроси ми излязоха сами, без да съм ги предизвиквал. Просто като чух за "спонсорството" ми дойдоха ей така-отвътре...

                            Наздраве през зъби.
                            Парите са от двамата братя. Можеха си вземат по още една кола за тия пари дето ще ги дават за паметник е другата гледна точка.
                            Защо всички му викате Дедо на Коко. Аз като най-млад ще му говоря на малко име, че да не минавам на "наборе". Коко оздравявай по-бързо и след това се пази, че не шега работа щом си стигнал до болница. Наздраве, в знак на солидарност(щот ми свърши бирата) ще пия една вода!
                            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                            Телефон - в профила!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                              Можеха си вземат по още една кола за тия пари дето ще ги дават за паметник
                              Нищо не си разбрал...
                              А ако си-тези от които си го чул това-те не са разбрали.

                              Но не се впечатлявам особено. Простащината е силно присъща на народа, та всичко се обрща в коли, пари за дискотеки и за курви...

                              Айде лека нощ.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Бат Коле, дано утре станеш с другата страна нагоре.
                                Наздраве!
                                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 35 потребители онлайн. 0 потребители и 35 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X