Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
    Наздраве бре барогаджо!



    http://olx.bg/montazh-i-serviz-na-kl...revo-i49303879
    Хората запълват пазарни ниши, па ти викаш, че си живеел у Цървулево. Това си е мениджърски подход

    Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
    Благодарско, Дани!

    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
    ... Знае ли човек...
    Наздраве!


    Благодарско и на тебе, Саше!

    Наздраве на сите!
    RAV 4
    F650GS

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Наздраве,от домашната със салатка!
      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Наздраве, банда
        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
          Хората запълват пазарни ниши, па ти викаш, че си живеел у Цървулево. Това си е мениджърски подход


          Чи Я какво съм казал за подхода!?МЪ Цървулево си Цървулево!


          Наздраве!
          HONDA DOMINATOR 650
          ОРЕЛ ASTRA
          РСПБЗН-Приморско

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Айде пак наздраве.
            А онази тема вече е минало.
            Малката е "осиновена" от приятелско на Севда семейство което няма възможност да има деца.
            Самата Севда я виждам по веднъж-дваж на година из града, казваме си по няколко приказки, и всеки по пътя си.
            Помага се на човек който осъзнава, че е в блатото, и иска да излезе. Тя явно не иска, добре си и е там, та баста.

            Това за който се интересува от развитието на въпроса де. Бях забравил за тази тема, сега Ради с неговото делко ми припомни.
            Обаче темата наистина е много яка. Де и моята да ме ревнуваше толкова...
            Пак наздраве, че пресъхнах.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Е ся тука се смях сам,честно! Наздраве!
              HONDA DOMINATOR 650
              ОРЕЛ ASTRA
              РСПБЗН-Приморско

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Като сте почнали с твърдата музика-днес незнайно откъде ми дойде наум тази песен:



                Той стоеше на ръба на света,
                изморен, остарял, загърнат със скъсаното
                наметало. Зад него в боен ред се строяваха
                стотниците, войниците, бойните слонове,
                конете, колесниците. А той стоеше на света
                и гледаше в звездния хаос.
                Накрая вдигна меча и викна: “Напреееееед.”

                Като войник си купих тази касета от една лаВка на Бургаски минерални бани(тогава Житарово, сега Ветрен), и в спалното я слушахме на едно супер скапано хитачи(моно), и не се разбираше на какъв език пееха. Като се прибврах в отпуск и си я пуснах на добрия касетофон и чух за какво става въпрос-нямаше сила която да ме накара да занеса касетата обратно в Айтос. Само свалих текстовете, да се кефят наборите, и да се ядосват, че съм купил единствената бройка
                . А като я купувах изобщо не знаех какво съкровище съм намерил. Всички песни от този албум са ми любими, баси мамата, в края на комунизма да си купиш касета с качествен запис, в стил хеви метъл, при това на българска група, и текстовете и музиката да са на сериозно ниво-няма такова щастие...

                Айде наздраве, че много започнах да се обяснявам, а бирата ще се стопли...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Аз си го бех купил албумът на плоча. Качеството наистина беше добро. Обаче вече ни плочата ГА има, ни грамфонЯ
                  Наздраве
                  RAV 4
                  F650GS

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Щях да показвам как се ходи на плаж

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P6271263.jpg
Прегледи:1
Размер:111.9 КБ
ID:5597403

                    САмо биричката липсва, ама другия път ще е поправено
                    Наздраве
                    RAV 4
                    F650GS

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Да, ама в тубата ги има всичките песни. А ако тубата се затрие-имам си ги на твърдия диск, и отделно на CD.

                      Айде още нещо любимо, различно от черната овца:



                      Наздраве отче.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Ахат е много яко нещо. Малкият ми син е колега по детска градина с дъщеричката на Звезди. Заедно си ги взимаме оттам
                        Само не разбрах защо правеха ТВ шоу, което като всички сродни не ставаше за гледане, вместо да правят това, което могат.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Друго любимо, макар и не от първия албум:



                          Може и да не харесвате този стил, но се вслушайте в текстовете. При Ахат няма празно... А и музиката има своята красота, стига да можете да я видите.

                          Пак наздраве. С биричката която ми оставиха лапето и снахичката.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                            Ахат е много яко нещо. Малкият ми син е колега по детска градина с дъщеричката на Звезди. Заедно си ги взимаме оттам
                            Само не разбрах защо правеха ТВ шоу, което като всички сродни не ставаше за гледане, вместо да правят това, което могат.
                            И аз се чудя защо такива талантливи музиканти, които даже са доказали, че могат да правят качествена музика не направиха по-сериозна кариера. Според мен бяха на световно ниво, още с първия албум. А може би славата не им понесе, или се подлъгаха за пари по Канада, или къде беше там...

                            Наздраве адаш.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Коле, това е най-добрата БГ балада. Наздраве!
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Радвам се, че имаме еднакъв вкус.
                                То си го знаех и преди де, ама си е друго да си го кажем отново.

                                Другия път като се видите със Звезди му кажи поздрави от един сериозен почитател, и го напсувай, пак от същия почитател, че не продължиха по пътя от първия албум.

                                Наздраве.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 46 потребители онлайн. 0 потребители и 46 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X