От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Чшшш, аз нямам такъвт бюст, ве.
Наздраве!щ
Чшшш, аз нямам такъвт бюст, ве.
Наздраве!щ

, само три лева. Сега наздраве с Туборг.
.
Дайте съвет за размер (голям) и как да ги позная късащи се ли са като са все опаковани?Тук са 28 потребители онлайн. 0 потребители и 28 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар