Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
    Йода, вероятно съкращение от Йорданка!
    Депресиращо проницателен си!
    Как да не те мрази човек?

    Наздраве!
    Suzuki Jimny, 1.3, 2009

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Знаех си, че тука има некви чувства.

      Наздраве!
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
        Депресиращо проницателен си!
        Как да не те мрази човек?

        Наздраве!
        Ако не ме мразиш, изобщо не се чувствам човек! Най-после да чуя некаква премерена реч! Какво са ми се заобичали другите! Дано някой не те докладва! Да живей народната власт!
        Наздраве!
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Малииии, много страници сте изпили, Тихича на баня, Генчо на диета, Дани с нов фасон, Багера чужда бира, пуста сиромашия, Румен иска да почерпи от оная скоросмъртница, а Кольо само това чака(изненадан съм) . Голяма бъркотия. Наздраве на всички.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            http://www.offroad-bulgaria.com/show...27#post2540227Взех да се навивам за трактор!Наздраве!
            HONDA DOMINATOR 650
            ОРЕЛ ASTRA
            РСПБЗН-Приморско

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Аааа, щях да забравя, женските ще ли да си спретнат групичка. Пак наздраве.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Бирата си е мойта. И у Евгени е моя, че сервитьорката нещо не го отрази и така, за снимката.

                Наздраве!

                п.п. Ангеле, не ми се четат 161 страници смях, за да разбера за кво говориш...
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                  Бирата си е мойта. И у Евгени е моя, че сервитьорката нещо не го отрази и така, за снимката.

                  Наздраве!

                  п.п. Ангеле, не ми се четат 161 страници смях, за да разбера за кво говориш...
                  Аз като казах че трябва да ме научиш как се поства пост от друга тема,и то на два пъти те ръчкам за това.Ти не ме отразяваш!

                  Наздраве!
                  HONDA DOMINATOR 650
                  ОРЕЛ ASTRA
                  РСПБЗН-Приморско

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Чудя се от коя да почна!

                    *******

                    Наздраве!
                    Последно редактирано от nickbochev; 03-07-14, 23:51. Причина: снимка
                    0осем9осем7шест0осем7едно
                    Миро

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Току що се чух с Тихича.
                      Няма да преразказвам какво си говорихме, само ви казвам наздраве от негово име. Като излезе от банята той сам ще ви каже каквото има за казване.

                      Иначе по темата за "софиянци":

                      По тукашния край си битува една не много силна, но все пак съществуваща омраза към "софиянците". Като в душата на обикновения човек "софиянец" е обобщен образ на подкупния политик, бизнесмена измамник, бизнесмена който безскрупулно гази по-дребните от него за да вземе поръчката, протекцията на местния бизнес от политическата мафия, която както се знае е в София, и все неща от този род.
                      Затова и в съзнанието на средностатистическия провинциалист "софиянец" е гадно нещо. Макар много добре да знае, че от 2 милиона население-хората за които се отнася презрителното "софиянец" са не повече от няколко хиляди.
                      Нали страната се управлява от София, та в последните години доста злини са дошли от там, та и затова софиянците са обект на омраза...

                      Само пример:
                      Преди доста години, когато "Шуменско пиво" беше все още държавно предприятие се разбра,ч е регистрацията на дружеството се прекратява в шуменския съд, и се регистрира наново в София.
                      Перкуе бе джанъм, дет се вика на чист български. за който може да мисли е ясно защо де... И после върви обичай "софиянците".

                      Наздраве на всички.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                        ...Взех да се навивам за трактор!Наздраве!
                        Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                        ... Ангеле, не ми се четат 161 страници смях, за да разбера за кво говориш...
                        Трактор - багер, все тая е.
                        Човекът ти предлага да те вземе.

                        Наздраве!
                        Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                          Аз като казах че трябва да ме научиш как се поства пост от друга тема,и то на два пъти те ръчкам за това.Ти не ме отразяваш!

                          Наздраве!

                          На номера на поста
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:19.jpg
Прегледи:1
Размер:35.5 КБ
ID:5596853

                          Даваш десен бутон на мишката с безименния пръст на дясната ръка.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20.jpg
Прегледи:1
Размер:43.1 КБ
ID:5596854

                          Цъкаш "Копиране адреса на връзката". Този линк после пастваш в поста си, както съм те учила.

                          Наздраве!
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                            Трактор - багер, все тая е.
                            Човекът ти предлага да те вземе.

                            Наздраве!
                            Ми а де!

                            Аз от далече почвам,ма тя не вдява!

                            Наздраве!

                            П.п Дани...,маи и ти си опасна!Не изтърваш шанс за бъзик!
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Наздраве Коле,Наздраве и на Тихича!
                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                .....
                                Коле, добре, че не си адвокат .
                                Има един стар лаф: "На този - 3 години лишаване от свобода. От тях - 2 заради деянието и 1, заради адвоката му".

                                P.S. Освен Евгени, мразя и обобщенията.

                                Наздраве!

                                Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                                ...Аз от далече почвам,ма тя не вдява!!
                                Виж ми аватара - чета мисли!
                                Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 15 потребители онлайн. 0 потребители и 15 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X