Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Добро утро!

    Тишоооооо......!!!!
    HONDA DOMINATOR 650
    ОРЕЛ ASTRA
    РСПБЗН-Приморско

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
      ...
      А аз си хвърлям по едно око ... все пак ....

      ..
      То и аз си хвърлям всеки ден пред огледалото, ама ко да направя, като съм толкова убава...
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
        Дани ... това си е "кръчма" .... не се засягай!
        Румене, разбира се, че е кръчма и не се засягам.
        Като престане да ми харесва - свят широк
        Опитвам се да кажа, че когато някой периодично се олива, не му се прави добро, ако само мълчаливо се бърше повърнатото и се твърди, че всичко е наред.
        Това е общовалидно - за кръчмата, за офиса, на нивата.
        Suzuki Jimny, 1.3, 2009

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Добро ви утро!
          Кафе с любов и голяма усмивка!
          Е в това се влюбих:

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:margaritki.jpg
Прегледи:1
Размер:30.3 КБ
ID:5596778
          Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение



            Иванье, аз също мислА да записвам магистратура, обаче не знам откъде ги измисли тези 1500 кинта стартово, освен, ако не искаш да си редовно пак у Варна-та






            Мисля да уча в Русе по редица причини - по-евтино, по-кратко(3 срещу 5 семестъра), по-лесно влизане и по-лесно излизане. Задочно - към 600лв. семестъра, отделно още към 100лв. за квартира по време на очните и едни 100лв. отгоре на разходи спрямо вкъщи за месеца, поне 4-5 ходения до Русе за изпити и други поне по 30-50лв. с газта, отделно ще има и неплатени отпуски и пропуснати ползи, за 2-я семестър трябва да останат пари. Още колко разходи има.... и това само за единия семестър. На 2-ро кафе!
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Тихич, този път надмина себе си. Аз лично съм софиянка и работя в офис - баш съм от тия, дето най-ги мразиш. И докато дремя като незнам си ква черница, смятам занапред да пропускам твоите постове.
              Кръвна група 0+

              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Добрутро!
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Ми и аз сега се налага да седя повече в офис и какво? Дори и от това място се опитвам да бъда полезен не само за работодателя си.

                  п.п.Уж с общи интереси, пък то !?
                  п.п.п. Пиис! Правете любов, а не война!
                  Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                  тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                    P.S. Отивам на работа, да отрежа главата на произволно избран земеделски производител, отсъждайки в полза на ДФ"Земеделие". Ей така, щото ми е крив живота и гледам да си го изкарам на някого.
                    Недей,може да уцелиш мен!

                    P.S. Ама верно Тишко се е Улял...
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Аз не смятам да се оправдавам, защо работя в офис и защо съм софиянка. Ако някой мисли, че може да сътвори представителство в царевичака, то вероятно сервиза ни би изглеждал така:



                      Без съпорта от офисните пусита колегите от сервиза щяха да са нищо повече от монтьорчета в махленското сервизче.

                      А софиянците с камъни да ги пребие човек, пак им е малко. Отивам да се самообеся и изчезна внезапно.

                      Наздраве преди да е станало време нормалните хора да пият пред компютрите.
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Чш,алооу,офисните плъхчета,я се вземете в ръце....
                        Нищо не мога,и нищо не знам...

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                          ...
                          Супер мразя Софетата и Господ трябва да ги мори по сериозно,баси цяла държава си пати от тия боклуци....
                          Това дето си писал не е хубаво брат. Не ми е ясно кои софиянци визираш, щото едновремешните останахме по-малкия процент. Ама се тая де. Пак не е хубаво.
                          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                            .... Отивам да се самообеся и изчезна внезапно.

                            .....
                            Ти не ги разбираш тия работи. Казва се "Ще се самообеся и ще изчезна безкрайно".
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Не ги разбирам, ама се нервя и може да пиша глупости, ама подобни на мен офисни пусита са дали възможност на Тишо и другите земеделци да вършеят с 'жон Дийрите по полето, вместо магарицата да тегли дървения прикачен инвентар. И като се скапе комбайна пак некое плъхче ще трябва да му задвижи доставката на резервни пирони от Америчко, за да не му се налага да жъне като баба си със сърпа.

                              Уважавам труда на всички, не ме разбирайте погрешно. И никого не съдя. Но няма да приема да се обиждаме в прав текст.

                              Наздраве!
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Довечера Тишо ще се извинява продължително според мен.
                                Виве, помощ ако ти трябва ..... знаеш
                                Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 78 потребители онлайн. 0 потребители и 78 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X