Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Още една лиготия

    Аз ако съм на Марк Нофлер, ше си умра от кеф, че Педро Гонзалес и Томи Емануел (третия не ми е познат, разбирай- не съм му ходил на концерт) ми правят кавър. Нооооо, те, ония са друга бира.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Йон Тихич... да не окапа бе?

      Я, бързо да ставаш!
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Go and take a long walk off a short pier Гениий, а скъсай си гъза и превод няма да намериш, зависи пак колко сме ядосани и смисъл няма, щото ония от офиса в бара утре ще дремят като фитки на черница да им мине деня, аз ще жъна и те хабер няма да имат от къде им идва хляба.Супер откачам и залагам капан на офисни плъхове или мижитурки.Няма смисъл от нищо, наздраве с лека.Всеки е супер претеншъс което значи, че сме това което не сме,всеки ачийвнал нещо и се праска, а тишкина иска само небраска-наздраве.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
          Йон Тихич... да не окапа бе?

          Я, бързо да ставаш!
          Винаги готов Вена!
          Супер 80-те вкарваш братле, помниш ли Дъ Проклеймърс от късните 90-те?
          Единствената банда която си праска на скотиш диалект от файв- овър дъ бридж.
          Супер негодно изглеждащи, но всеки ги харесва.
          Само наздраве!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            За бира или да,ууууух.
            Наздраве на ценителите!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Последна бира поп оф и се тръшкам,поне научих нова фраза тая вече утрин-пасинг шипс ин дъ найт- което на наш език е все едно Гришоеба да подмине Колето без да му го напраска
              Лека мека!
              Последно редактирано от тихич; 03-07-14, 02:44.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Добрутро
                RAV 4
                F650GS

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Добро да е!
                  Nothing comes from nothing...

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Добро утро ! ....не мога да изчета колко сте написали снощи , а и много готини музики има
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Добро утро!
                      Убедена съм, че при maxxx и при Тихомир Севов, такова нещо нямаше да се допусне. Никога.
                      Но.....Тук сега е така.

                      Лек и успешен ден!
                      Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Са се чуда на работа ли да ида, да гледам цял ден монитора в очакване да стане 17:00 или да взема една мотика и на дългия ред...?

                        Добрутро, ма не е така.
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Дани, и при Севов си имаше пълна свобода на словото в бара. Щом аз, който съм мрънкало когато започнат да ми бъркат в правата не мрънках-значи е било добре.

                          Ама... тук и сега. Та каквото-такова.

                          Добро утро и ползотворен ден на всички.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Добро утро на всички.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Дани, и при Севов си имаше пълна свобода на словото в бара. Щом аз, който съм мрънкало когато започнат да ми бъркат в правата не мрънках-значи е било добре.

                              Ама... тук и сега. Та каквото-такова.

                              Добро утро и ползотворен ден на всички.
                              Кольо, свобода на словото е едно, свобода на леене на отрова срещу други участници - друго.
                              Не ми казвай, че не правиш разлика между мнение по някой въпрос и разпространяването на лично мнение за човек, когото не познаваш.
                              Не ми казвай, също така, че при ТЯХ (светла им памет) някой юзър е определял кой може и кой не може участва в бара

                              P.S. Отивам на работа, да отрежа главата на произволно избран земеделски производител, отсъждайки в полза на ДФ"Земеделие". Ей така, щото ми е крив живота и гледам да си го изкарам на някого.
                              Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Дани ... това си е "кръчма" .... не се засягай!
                                Всеки си плещи каквото му е дошло в пияната глава.
                                А аз си хвърлям по едно око ... все пак ....

                                Наздраве банда!
                                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 36 потребители онлайн. 0 потребители и 36 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X