Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Ачо, почвай още от ся да навиваш паламудите
    Наздраве!
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Аз пък като започнах виШутУ парИ немаше, и така 4 години. Сега завърших, работя и пак няма. Доктора каза, че от безпаричието ще страдам първите 40, после съм щял да свикна и вече нямало да страдам. Сега гледам да спестя някой лев, че на есен май ще започвам магистратура, макар още да не мога да реша каква. Наздраве!
      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
      Телефон - в профила!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Ачо, слушай ТигарО. Он е мъдър.

        Наздраве!
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Аа, с майка му правят всякакви схеми, и тя наивната се съгласява.

          Миналото лято жената си направи кредитна карта(1000 лева), за да направим абитуриентската. И понеже може да си тегли вноските-тази пролет все още дължеше на банката 1000 лева, с все лихвите.
          По това време на лапето му дойде на акъла, че му трябва мощен лаптоп, защото тогавашния му компютър(този от който сега аз пиша) бил се скапал(ремонтирах го за по-малко от 30 лева...), и не можел да ползва интернет, а му бил важен за университета... Да бе, за игрите му е важен, ама...
          И омайва майка си, правиха сметки, мислиха, най накрая тя се съгласи да изтегли 3000 лева. 1000 за закриване на кредитната карта, че иначе няма връщане на заема, 1200 за лаптопа(при положение, че за 300-500 лева се намират съвсем читави втора употреба), и другите до 3000 за малко дрехи, да си плати шофьорския курс и да си вземе книжката.

          В резултат-налице е гъзарски лаптоп, остатъка на парите "свърши", а книжка няма, а жената има да изплаща 3000 лева на банката. Вярно-от месечната издръжка на сина приспадахме 50 лева-колкото за лаптопа, ама сега като не учи, и тати не дава издръжка какво правим?

          Аз бях против тези глупости, ама ако се заинатя-трябва да се оставим с жената.
          Та майната им на парите, важното е ние да сме добре.

          Но не се знае кога ще кажа и на майка му "майната и", и ще се разделим.
          Абе сложно нещо са човешките взаимоотношения!Ма мен като ме натирих по общежития още в седми клас,и по цели месеци не с прибирах,друго човек(келеш в моя случай)започва да гледа на живота!

          Наздраве!
          HONDA DOMINATOR 650
          ОРЕЛ ASTRA
          РСПБЗН-Приморско

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
            Ачо, почвай още от ся да навиваш паламудите
            Наздраве!
            Да бягат към океана....или...към Вива?

            Наздраве!
            HONDA DOMINATOR 650
            ОРЕЛ ASTRA
            РСПБЗН-Приморско

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Раде, как да нямаш пари бе? Вземаш 1000 лева всеки месец, и се оплакваш...
              Ама да де-ходенето по дискотеки не е безплатно...

              @отчето-От тук нататък, ако лапето иска да учи-да се издържа сам.
              За първия опит тати даваше пари. Квартира, път, храна-всичко. От вчера вече нещата стоят по друг начин. Щом не ще да разбере, че не може да кара по ученически-да се оправя сам.
              Аз приключих с даването на пари покрай децата!
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                Тва щото мислим да ходим и на море. Със сватовете. Дръж се.
                Ще ходите на Якото място а? На връщане от Мичурин, минахме да го видим. Хареса ни самия къмпинг, хареса ни и това, че като цяло районът не е толкова урбанизиран.
                Наздрае бре маскари
                RAV 4
                F650GS

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                  Не сме платили булсата и е гоУем кеф - немаме телавизия
                  Нъл имаш нет,ко плачеш!?Наздраве!
                  HONDA DOMINATOR 650
                  ОРЕЛ ASTRA
                  РСПБЗН-Приморско

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Коле.... братле... трябва му работа на синковеца. Насочи вниманието към него, мамата сама ще се оправи. Липсата на време и любящ бащински шамар зад врата, след време се превръщат в проблем. За това си изцяло виновен ти. Извинявай, че ти говоря така. Имам преки наблюдения върху близко семейство. Бащата- моряк, прибира се на два пъти по за 20- 30 дни в годината, с по 20-30 хиляди долара.... и все не стигат.
                    Наздраве!
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Раде, как да нямаш пари бе? Вземаш 1000 лева всеки месец, и се оплакваш...
                      Ама да де-ходенето по дискотеки не е безплатно...

                      @отчето-От тук нататък, ако лапето иска да учи-да се издържа сам.
                      За първия опит тати даваше пари. Квартира, път, храна-всичко. От вчера вече нещата стоят по друг начин. Щом не ще да разбере, че не може да кара по ученически-да се оправя сам.
                      Аз приключих с даването на пари покрай децата!
                      Вярно, че сега не съм толкова зле от към пари, ама за ученето на есен трябва да приготвя към 1500лв. стартово. До скоро връщах разни заеми и имах разни отложени стари харчове и нищо не можех да заделя. На дискотека съм ходил 2 пъти за последните 3 години и съм оставял по под 20лв.. 4 години в университета ги изкарах на общежитие и с по около 30лв. на седмица, отделно още към 10лв. за път, не беше никак лесно нито финансово нито ученето, особено с моята специалност. Наздраве!
                      Последно редактирано от Иван Жоров; 02-07-14, 21:36. Причина: оспамих темата пропуснах Наздраве!
                      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                      Телефон - в профила!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Мале как ме намести булката и за какво се заговорихме ако пукна или не функциониращ мозък, но биещо сърце, какво ще даря -сърце пълно с спомени от бара и музика.Наливната на Колето с един кег и другия да стои ако успея да се върна.
                        По здрав за Румениге с най яката версия ,докато Клиф беше жив
                        Само бира!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                          Ще ходите на Якото място а? На връщане от Мичурин, минахме да го видим. Хареса ни самия къмпинг, хареса ни и това, че като цяло районът не е толкова урбанизиран.
                          Наздрае бре маскари
                          И дано си остане такъв!Наздраве!
                          HONDA DOMINATOR 650
                          ОРЕЛ ASTRA
                          РСПБЗН-Приморско

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Абе, Ачо... кво стана със "Синьо лято"? Срещу "Нестинарка", по пътеката нагоре, 100 м. вляво. Борката се беше запенил да го прави, ама не съм му ходил на гости от 7-8 години.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                              Коле.... братле... трябва му работа на синковеца. Насочи вниманието към него, мамата сама ще се оправи. Липсата на време и любящ бащински шамар зад врата, след време се превръщат в проблем. За това си изцяло виновен ти. Извинявай, че ти говоря така. Имам преки наблюдения върху близко семейство. Бащата- моряк, прибира се на два пъти по за 20- 30 дни в годината, с по 20-30 хиляди долара.... и все не стигат.
                              Наздраве!
                              Напълно съм съгласен с почти всичко, освен, че аз съм виновен.
                              Чоко е любимеца на мама, и колкото пъти съм се опитвал да го вразумявам-той все става остър, а понеже и аз съм опак-накрая се скарваме. А мама не може да търпи сърдито момче, и...
                              А аз за да сме в добри семейни отношения си трая.
                              Ама вече свърши тая. Ако не става както го виждам АЗ за правилно-да се оправят сами с живота. Вече "децата" са по над 20, и могат да се грижат сами за себе си.
                              Ако не могат-ще им помагам, ама с условия...

                              Наздраве.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                В момента 9 потребители разглеждат темата. (9 регистрирани и 0 гости)


                                Тази вечер дори и Багера е у "Листата". Требе да почерпи!

                                Наздраве!
                                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 29 потребители онлайн. 0 потребители и 29 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X