Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Я то станало ракиено време , кво правя с това кафе ...
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Кво ракиено, аз мисля да си лягам. Беше дълъг ден.

      Наздраве!
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
        Наздраве Тишо!Поздрави на целио Бар!
        Ааах супер благодарско братушка ,само жив и здрав!Баси мехлема за душата!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Я, мръкнало се... Отивам на раота....
          Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
          -----------------------------------------------
          Питието определя съзнанието....
          -----------------------------------------------
          0887770735

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
            евал съм ви стажа и постовете и нарядите в бара ,ако ще се праскате на дърти баровци,
            Тишо, абсолютно съм сигурен, че Дани изобщо не отговаря на описаната от теб персона. Прекалено си мнителен, и по мое мнение-имаш някакви комплекси. Тежка дума е, но нали ще си говорим очи в очи. Имаш се за някакъв карък, неуспял човек, някакъв вид аутсайдер. Мислиш си, че всички те критикуват, или поне гледат на теб с критично око.
            Разбира се-не мога да говоря от името на другите, а само от мое, но имам силното чувство, че с повечето от хората тук сме на едно мнение. А именно: Никой не те брои за втора ръка баровец, даже напротив. Вече няколко пъти си доказал, че си от читавите хора, ако не беше така-досега да сме те освирили, и сам щеше да напуснеш бара.
            Естествено-има хора които се дразнят от някои твои постове, но така е с всички ни. Някои се дразнят от Вива, някои от Сашо(който и да е от двамата), трети от "тежкаря с червения рейндж", а и доста хора от мен. Но нали се броим за приятели, та не си вързваме кусур. Е, понякога всеки изпада в психологическа дупка, но винаги е временно, и води да заздравяване на отношенията след това.

            Та ти си един от нас, не се дърпай. Разбира се-винаги можеш да спреш да пишеш в бара, но това е нещо което никой не желае, а аз лично ще те псувам за всяка страница на която не присъстваш.

            Наздраве.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Добър вечер, проба и наздраве!
              Брех, оправило се е, голяма бъркотия тука
              Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Пробите започнаха да излизат... Щом часовника на форума се изравни с реалното време. Мислех си да направя експеримент-да настроя асовника на компютъра спрямо часовника на форума, и да пробвам, ама ме домързя. Вече почти всички сайтове изискват компютъра който иска информация да се легитимира с час, и ако има несъвпадение-смята, че това е бот, или някаква машина без реален човек зад нея, и отказва достъп.
                Та нищо чудно и сегашния случай да е такъв-някой е разбутал часовника на форума, и софтуера не приема заявки от компютри със силно различен час от този на форума.
                Само предположение де.
                Последно наздраве, аз си лягам.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Коле,не се Фтилясвай толкоз,знаем си го Тишо,аре Наздраве!
                  Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Коле много дълбок стана, ама как да нямам комплекси, като със крайчеца на окото ти зърнах питона
                    Братле комплекси нямам наистина, но си отивам на тотален дистръкшън и ме боли патката за всичко.
                    Наздраве с бира!
                    Нито Дани ,нито тебе, нито никой или някой искам да обидя, но само да поздравя

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Нещо за релаксация,Наздраве на всички у Баро!
                      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Бря, появил са йекшън тука? Наздраве на всички!
                        Тихич, дано не си се объркал, братле. Тук е бар, всеки фирка и приказва, квот му дойде в момента. На следващия ден идва махмурлука и преоценка на изприказваното. Кръговратът на алкохола е такъв, какъвто е и никой на никого не би трябвало да тегли чертата. Пробвал съм да не изтрезнявам, за да осъществя прекрасните идеи, които ме спохождат на "пиа/яното". На четвъртия месец се отказах, пак не се получи. Ся си фиркам и си нося последствията, по- готино ми е. Ае, наздраве!
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                          Нещо за релаксация,Наздраве на всички у Баро!
                          Ей тоя ме избута от Юмз-то.
                          Бравос Пацуни!
                          Наздраве колега!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Докато вие тук се изяснявате кой крив, кой прав, естествено след 21 часа, аз днес се наканих да отида на лекар за болката уж в ухото, след като снощи ме заболя по-сериозно. Оказа се, че не е ухо а ставата на челюстта, че имам крив нос и че от другата страна ми растат 2 мъдреца, долния много красив. Сега ме е страх да отида при зъболекаря(хирург) да каже колко е зле работата, ама няма мърдане. Силно се надявам да не се стига до операция, че е много гадна. Наздраве!
                            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                            Телефон - в профила!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              За първи път от 6 месеца бачкам на смени,то било голям кеф да нямаш началник на главата...

                              Наздраве.
                              Нищо не мога,и нищо не знам...

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Абе що ме захапахте така негодно,я мир над Израиля и бири да се пият.
                                Кольоооооу само ти си виноват, магаре недно.
                                Наздраве на бара и поздрав за Колето!
                                E на това Гластонбъри, веднъж поне за лайф тайм трябва да се запишем мой Кольо нищо общо с старата Металица за язък.
                                Наздраве с шуменско!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 83 потребители онлайн. 0 потребители и 83 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X