От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Добрутро!На второ кафенце,днес и утре сме на Гулянци да си побръмчиме.
Добрутро!На второ кафенце,днес и утре сме на Гулянци да си побръмчиме.




Тук са 32 потребители онлайн. 0 потребители и 32 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар