Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
    Уффф .. нямам време. Най-много до комшиите да бръмна ... да направя един плаж и ... да се върна

    Наздраве!
    Ами и това си е схема

    Наздраве!
    Кръвна група 0+

    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      На 28 и 29 съм в Лясковец. Обещах на Пламен Исаев, че ще отида да съдийствам.

      Наздраве.
      И аз съм там да ми съдийстваш, като приближи ще измислим нещо с транспорта. Наздраве с биричка преди мача. Стискам палци на Мексико.
      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
      Телефон - в профила!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
        Ти представяш ли си, некой да ме вози от Сф до Ш–н (както се е возил Колчо) колко кила бира щях да излоча, па той нищо, дремал кат мисирка по пАта
        Колкото ми се спеше, кусур да бях пил и бира по пътя... Като пристигнем пред нас, Тишо ще трябва да се обади на другия Тишо за да ме пренесат горе...

        Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
        След нощните приключения на Кольо и Гришо@ба очаквам... Кольо да се окучи
        Щом нищо не съм усетил-не се брои...

        Ама иначе баси наглото куче имате

        Първоначално публикуван от Ива Преглед на мнение
        Аз пък имах най-скъпите гости. Наздраве за приятелите
        И на нас ни беше приятно Иве. Благодаря за гостоприемството, и извинявайте за притеснението.
        Между другото-страхотни пържени филийки, браво. Ако не мислех за Гришата(да има какво да закуси, че "само" един хляб на пържени филийки му бил малко)-щях да омета всичките в чинията. Много ми бяха вкусни.

        Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
        И аз съм там да ми съдийстваш.....
        Отсега приемам оферти за корумпиране. Смятай си по-натам.

        Наздраве на всички.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          На 28 и 29 съм в Лясковец. Обещах на Пламен Исаев, че ще отида да съдийствам.

          Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
          И аз съм там да ми съдийстваш, като приближи ще измислим нещо с транспорта.
          Може и аз да помогна...
          Наздраве.
          Нищо не мога,и нищо не знам...

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
            Ти представяш ли си, некой да ме вози от Сф до Ш–н (както се е возил Колчо) колко кила бира щях да излоча, па той нищо, дремал кат мисирка по пАта
            Наздрае
            Толкова са му "Ангелите",само д'ет се пъне тука от време на време!Наздраве!
            HONDA DOMINATOR 650
            ОРЕЛ ASTRA
            РСПБЗН-Приморско

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
              Тия да не мислиш, че могат да бъдат изхранени... Докато са живи, все това ще правят - ще ядат и сер@т у... "Джъмбо"

              По малките часове ядоха наденици на скара, кърнаци на скара и кифтаци на скара (вЕрно бЕха с изтекъл срок на годност, ама кой това ти гледа...). Сутринта закусваха пържени филийки (с яйца от Великден-а, на който навърших пълнолетие). Преди обед, пък муаха корем-чорба направена от мляко (тук Жоро би се изказал по-експертно, относно качествата на млякото).

              За срама - ми срам ме е! След нощните приключения на Кольо и Гришо@ба очаквам... Кольо да се окучи


              Наздраве!
              Ей,ще се спукам от смЕх,не моЪ да гледам мача бре!

              Наздраве!
              0осем9осем7шест0осем7едно
              Миро

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
                Може и аз да помогна...
                Наздраве.
                Разполагам с икономичен автомобил с климатик за пътя. Малко не върви ама не сме на състезание по асфалта. Ако и махна катализатора и и донастроя газта ще се поотпуши, Кольо? Наздраве!
                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                Телефон - в профила!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Къф мач, бе! Да не сме у футболен форум?

                  Наздраве!
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                    След нощните приключения на Кольо и Гришо@ба очаквам... Кольо да се окучи
                    Най-много да спре да черпи съседските кучки

                    Наздраве Гриша.
                    Нищо не мога,и нищо не знам...

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                      Къф мач, бе! Да не сме у футболен форум?

                      Наздраве!
                      Южноамерикански!

                      Наздраве!
                      Последно редактирано от Ангел Иванов/sereco1/; 17-06-14, 21:26.
                      HONDA DOMINATOR 650
                      ОРЕЛ ASTRA
                      РСПБЗН-Приморско

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                        Разполагам с икономичен автомобил. Малко не върви ама не сме на състезание по асфалта.
                        А задницата захожда ли?
                        Наздраве.
                        Нищо не мога,и нищо не знам...

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Уффф, тоз ги качи у другата кръчма:





                          Наздраве!
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                            Тия да не мислиш, че могат да бъдат изхранени... Докато са живи, все това ще правят - ще ядат и сер@т у... "Джъмбо"

                            По малките часове ядоха наденици на скара, кърнаци на скара и кифтаци на скара (вЕрно бЕха с изтекъл срок на годност, ама кой това ти гледа...). Сутринта закусваха пържени филийки (с яйца от Великден-а, на който навърших пълнолетие). Преди обед, пък муаха корем-чорба направена от мляко (тук Жоро би се изказал по-експертно, относно качествата на млякото).

                            За срама - ми срам ме е! След нощните приключения на Кольо и Гришо@ба очаквам... Кольо да се окучи


                            Наздраве!
                            Той Тишко го разказа образно. Даже разбрах, че е имало и целувки - демек родила се е нова любов
                            НаздраЕ
                            RAV 4
                            F650GS

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              ...

                              Щом нищо не съм усетил-не се брои...
                              Усеща ли се нещо от звуците (за което й да е сетиво), които издаваше

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              ...Ама иначе баси наглото куче имате
                              Казах ти коя е мерната единица за наглост... Няма как да е иначе! Водя му се (на кучето) шефа на глутницата. Бе, май преувеличих... Ива е.

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              ......
                              Между другото-страхотни пържени филийки, браво.
                              ...
                              Чшъъъ, е-ее! Тия филийки съм ги правил с ей тия две ръце (посочвам с поглед ръцете на Стойкова)

                              Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                              Ей,ще се спукам от смЕх,не моЪ да гледам мача бре!

                              Наздраве!
                              Да знаеш, че 'ич не ми беше смешно последите часове...
                              Дълго държи, а и не пуска лесно споменът от добере прекараните мигове!!!

                              Наздраве! За приятелите... и брат'чедите,... и за роднините (сватята)
                              Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение

                                Наздраве! За приятелите... и брат'чедите,... и за роднините (сватята)
                                И за мен! Наздравееее!
                                Кръвна група 0+

                                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 18 потребители онлайн. 0 потребители и 18 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X