Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
    Ради, както го каза брат'чеда - "Така се правят спомени"!
    Пил, пил! Пък не помниш, па кръв, па т'ва, па онова...
    Имам четири такива без-паметни напивания за целилия ми съзнателен живот, но само за едно (за сега, де) ще си кажа: Някъде след около УВО-то се бях запил в една дискотетека с един приятел, тумба-лумба, иха-ха-ха до някое време. Помня, че си тръгнахме, стигнахме до площада и от тук на татък - нЕма ни спомен, ни нищо. На сутринта се събудих с една кака до мен в леглото (беше руса, баси..., че кога аз съм харесвал руси жени бееее). Питам я "Ти к'во прайш тука", тя ми отговаря "Ти ми каза, че ме обичаш и аз, ъ-ъъъ ето ме у в леглото ти". По-нататък стана каквото стана каката (ама каква кака беше ле-леее) си тръгна, а аз водих разследване за да знам какви съм ги вършил въпросната нощ. Разпитвах DJ-те в дискотеката (приятели са ми), разпитвах кого ли не, и отговорът беше един и същ, зададен с ей такива очи от всички "Що бе, какво е станало? Нищо ти нямаше." Та така.

    Ай наздраве на 'сички
    То спомените хубаво, ама като гледам колко кръв е изтекла е можело да си остана на улицата. Иначе на мен ми е 4-то безпаметно, но друг път съм се прибирал здрав. Излъгах, първия път пак си бях ударил главата само, че отпред на челото. Наздраве!
    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
    Телефон - в профила!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
      и отидохме на дискотека...
      Щом ходиш на такива места-малко ти е боя. Тази вечер иди пак...

      Няма да ви уврят тиквите ей... Дискотеки, та чалготеки. Пълно с напомпени с тестостерон бичета, на всичко отгоре и пияни. Някои и дрогирани.
      Пак казвам-малко ти е боя. Ела, и аз да ти ритна два шамара, ама ха с маха...

      Иначе наздраве със сливовица от Чаро. Супер ракийка. Все едно ядеш сливи, а не пиеш ракия, толкова е силен ароматът.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
        В спешното вярно са за бой, много са зле. Казаха, че ако съм бил отишъл снощи можело да ми ударят един-два шева, ама вече е късно
        Изобщо не са за бой. Точно така е-шие се до час-два, или колкото е там, ама е малко времето.
        Ти си за бой, ти!

        Нищо не споменаваш за сфинктера, там какво е чувството...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Щом ходиш на такива места-малко ти е боя. Тази вечер иди пак...

          Няма да ви уврят тиквите ей... Дискотеки, та чалготеки. Пълно с напомпени с тестостерон бичета, на всичко отгоре и пияни. Някои и дрогирани.
          Пак казвам-малко ти е боя. Ела, и аз да ти ритна два шамара, ама ха с маха...

          Иначе наздраве със сливовица от Чаро. Супер ракийка. Все едно ядеш сливи, а не пиеш ракия, толкова е силен ароматът.
          Никой не ме е бил!!! Раната ми е отзад и нямам нито синьо нито нищо, просто на пиян акъл съм паднал или съм се шибнал някъде, подозирам стъпалата ама няма следи. В дискотеката бяха основно по-малки от мен. От мен по-пиян не видях. Наздраве!
          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
          Телефон - в профила!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Щом ходиш на такива места-малко ти е боя. Тази вечер иди пак...
            .
            Млад пернишки дришляк след първа дискотека. На сутринта майка му го пита -как беше.
            Ами нормално . Телефона ми е за смяна а тези два зъба много-много не ги използвах .

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Изобщо не са за бой. Точно така е-шие се до час-два, или колкото е там, ама е малко времето.
              Ти си за бой, ти!

              Нищо не споменаваш за сфинктера, там какво е чувството...
              Нямам предвид за шиенето, а организацията им като цяло. Сестрата също беше много зле, сам по-добре щях да се привържа, тръгна да ми слага лепенка на косата ама я спрях. Като ги видях днес как действат разбрах защо ги бият, ако съм с близък по спешност и действат така некадърно са си направо за бой.
              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
              Телефон - в профила!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Ти си оправяй чутурата,че за другата събота ще трябваш

                Наздраве.
                Нищо не мога,и нищо не знам...

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Сhild in time озгюн китарлЪ!



                  Наздраве! Отивам на теферич!
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                    .... От мен по-пиян не видях....
                    Почват да ти се връщат картини.

                    Наздраве!
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                      Като ги видях днес как действат разбрах защо ги бият, ако съм с близък по спешност и действат така некадърно са си направо за бой.
                      Мдааа...

                      Или революция в мисленето, или терминал 2...

                      Раде, не си прост мангал, я се стегни малко, че се самоизлагаш.

                      Иначе наздраве, вече на биричка с петроханчета.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Добра вечер и наздраве!
                        Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Ах Радо кюрпе младо отсега ли се стряскаш,дето вика набора има много да ти се случва.
                          Хайде, вземи поука от батковците Гриша и Сашо и другия път с мома да се събудиш.

                          На биричка и вратни пържолки на скара (последните от прасенцето), както казва Колето : само салама имал два края.
                          Наздраве!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Наздраве Доби!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Наздраве от стар дойран Македония....
                              На ново колело 3 за 7 месеца 2422 км,Общо на трите колела 16678 км.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Тишо, ти окопа ли пролетниците?
                                Щото аз днес закачих кОлтиватора, и газ към нивата. Нищо, че в четвъртък валя цял ден, викам си-два дни пек и вятър-трябва да е поизсъхнало, и ще се копае перфектно...
                                Стигам нивата, и там кал да си такова таковата... Само дето си играх да закачам култиватора.
                                После закачих браната и ходих да оправя входа към кариерата дето ще е състезанието, и пак си викам-и днес пече и духа, за утре трябва да е готово. И като се събраха едни черни облаци, мамата си джаса...
                                Та утре ще се занимавам с джипката, времето не позволява да работя по нивите.

                                Наздраве на всички.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 82 потребители онлайн. 0 потребители и 82 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X