От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Аз не посмях да питам, заради правило номер 2... знам ли к'о е искал да напише всъщност.
Наздраве!
Аз не посмях да питам, заради правило номер 2... знам ли к'о е искал да напише всъщност.
Наздраве!





Тук са 12 потребители онлайн. 0 потребители и 12 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар