Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Мите, еваваш са ти, ама ...

    Алалем, че си палим старата техника, изпробвана у секакви битки.
    Баги у умните телефони!
    Айде наздраве!
    Де го браточката?
    Да не го е затиснало купето?
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Скоро говорих с него,не звучеше затиснат

      Наздраве.
      Нищо не мога,и нищо не знам...

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
        Адаш, все ти се чудя как ги мачкаш тия меконгски змейове.
        На мен ми миришат на тлак, де...
        А, наздраве!

        Ачо, ти редиш куфни, я лепим плочки на таван.
        Не ми се беше случвАло.
        Ае!
        Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
        Сашо, година и половина съм живял в Равда и съм пробвал всичко което расте в Черно море. Освен маринован зарган и некоа друга консервирана риба, нищо не ми е аресало. Ама за мезе на бирата май само цацата уважавам от рибите
        НАздраве с водкенче
        Кво не и харесвате на тилапията , риба като риба , но без кости и не мирише .наздраве ви
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Аз пУк ще ходя за бира,Дида пръжна един сафрид тука!Наздраве!

          Кът няма паламуд ще яден сафрид...Вивввв
          HONDA DOMINATOR 650
          ОРЕЛ ASTRA
          РСПБЗН-Приморско

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Явно обичаш шаран...
            За мен има две сладководни риби- пастърва и мряна.
            Всичко друго у кофата.
            Виж от морско, ручам сичко.
            Наздраве, адаш!

            ПП: Ачо, айде, сгреЯ се бирата!
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
              Багер, казах ти кога ги ремонтирам. У 17:00 вече съм отремонтирал няколко скоростни кутии и... требе повече лифт на паджерото, щот не ми влаа мешката!
              Наздраве!
              То Паджерото лифт има достаттъчно, мешката сигурно ти е голема. И са ко, требе сама да развия два болта и едно маркуче? И после сама да обезвъздушавам отдолу и да натискам педала едновременно? Баси човека си начи...

              Наздраве!
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                Мите, еваваш са ти, ама ...
                Ич ни съ ебавам...
                Мое даже го връжеш кат медальонче на компа

                Наздраве мачарок...
                Нищо не мога,и нищо не знам...

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Наздраве на бара!
                  Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Най напред-браво на малък Ачо. Тоя сякаш още преди да се роди е можел да върви бе... Ачо(големия)-на каква възраст е бе, че не ми се рови назад в бара да видя кога се похвали...

                    Второ-обезвъздушаване на хидравличен привод на съединител се прави много лесно с "инджекция"(спринцовка де) и маркуче. Пълниш спринцовката със спирачна течност, нанизваш я на чочката на РАБОТНИЯ ЦИЛИНДЪР, и я изпразваш. Гледаш в казанчето. Ако не се е показала течност-пак същата процедура, и ако трябва пак и пак. Ама най-много на два пъти трябва да стане. Стига спринцовката да не е за имунизации де. Ветеринарна върши добра работа.

                    Трето, почти разсъблякох франко. останаха задните калници, и каквото има между тях, ама мръкна, па и рязко ми се допи ракия, та оставих за утре вечер.
                    Обаче лапето, дето е инициатор на ремонта вместо да влезе в едни работни гащи, и да дойде да помага, си би камшика нейде из града... Като се върне ще имаме разговор, и ако продължава да смята, че тати ще прави джипа, а аз ще карам-ще има да си мечтае да кара...

                    Четвърто-наздраве с ракийка и зелена салата с краставици и яйца.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Тва, гола бира не се трае. Минавам на бело вино, щот мезето ми е маринована скумрия. Наздраве.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                        Явно обичаш шаран...
                        За мен има две сладководни риби- пастърва и мряна.
                        Всичко друго у кофата.
                        Виж от морско, ручам сичко.
                        Наздраве, адаш!

                        ПП: Ачо, айде, сгреЯ се бирата!
                        Няма бре,а наздраве!

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Най напред-браво на малък Ачо. Тоя сякаш още преди да се роди е можел да върви бе... Ачо(големия)-на каква възраст е бе, че не ми се рови назад в бара да видя кога се похвали...

                        Второ-обезвъздушаване на хидравличен привод на съединител се прави много лесно с "инджекция"(спринцовка де) и маркуче. Пълниш спринцовката със спирачна течност, нанизваш я на чочката на РАБОТНИЯ ЦИЛИНДЪР, и я изпразваш. Гледаш в казанчето. Ако не се е показала течност-пак същата процедура, и ако трябва пак и пак. Ама най-много на два пъти трябва да стане. Стига спринцовката да не е за имунизации де. Ветеринарна върши добра работа.

                        Трето, почти разсъблякох франко. останаха задните калници, и каквото има между тях, ама мръкна, па и рязко ми се допи ракия, та оставих за утре вечер.
                        Обаче лапето, дето е инициатор на ремонта вместо да влезе в едни работни гащи, и да дойде да помага, си би камшика нейде из града... Като се върне ще имаме разговор, и ако продължава да смята, че тати ще прави джипа, а аз ще карам-ще има да си мечтае да кара...

                        Четвърто-наздраве с ракийка и зелена салата с краставици и яйца.
                        Годинка и три месеца!А за "лапето" ти ,пак ще кара само дето се пениш!Наздраве!
                        HONDA DOMINATOR 650
                        ОРЕЛ ASTRA
                        РСПБЗН-Приморско

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение

                          Кът няма паламуд ще яденМ сафрид...Вивввв
                          Ачо да ви е жив и здрав,мЪ глеЪм за синьо се хваща то май у вас червено нЕма!

                          Наздраве!
                          0осем9осем7шест0осем7едно
                          Миро

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Ми то Ангел сичко му е синьо, даже и сърцето, ама се прай
                            То и Компотера същия - дай му каса ариана и го виж как ще я смукне за норматив и после ши рече, че е чалгарска
                            Наздраве
                            RAV 4
                            F650GS

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                              Ми то Ангел сичко му е синьо, даже и сърцето, ама се прай

                              Наздраве
                              Аааа,тука бъркате!Я съм си червен!Само ЦСКА!Наздраве!
                              Ти не са прай!Баровец!
                              HONDA DOMINATOR 650
                              ОРЕЛ ASTRA
                              РСПБЗН-Приморско

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                                Аааа,тука бъркате!Я съм си червен!Само ЦСКА!Наздраве!
                                Ти не са прай!Баровец!
                                Ся ако ка'еш и Ферари.. Пуууу!!!
                                Наздраве, Ачо!
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 14 потребители онлайн. 0 потребители и 14 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X