Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
    На кафе, което е на една крачка от Кольовото.
    Не казвам преди или след
    Няма нужда от казване, то си се подразбира...

    Току що питах жената как сме успели да се отървем от мравките, беше преди 10-на години... Каза,ч е не си спомня точно, ное сигурна,ч е сме прибрали захарта и меда в хладилника. И май като нямаха какво да ги привлича-сами си тръгнаха.

    Пийвам си кафенцето, и слизам да доразсъблека франко.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от jenia7812 Преглед на мнение
      Дани, пробвай с Айкън. Бяха ни нападнали нечовешки заради съседи любители на гълъби. Голяма битка му дръпнах, но изчезнаха. Важно е да се пръска по залез, защото слънчевите лъчи го неутрализират..
      Вече наръсих с "Бонукс" за ръчно пране. Толкова е ароматизиран, че ако не ги изгоня, поне ще ги разплача. Ако стане - ще им пиша да го добавят в рекламата си.
      Ако не стане, ще пробвам и твоя метод.
      Комбинирана тактика

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      .Току що питах жената как сме успели да се отървем от мравките, беше преди 10-на години... Каза,ч е не си спомня точно, ное сигурна,ч е сме прибрали захарта и меда в хладилника. И май като нямаха какво да ги привлича-сами си тръгнаха..
      Ми то захар и мед нЕма. И хладилник нЕма. Нищо хранително няма на вилата. Почти всяка пролет ме навестяват, ама сега май е трайна имиграция в едната стая.
      Suzuki Jimny, 1.3, 2009

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
        Вече наръсих с "Бонукс" за ръчно пране. Толкова е ароматизиран, че ако не ги изгоня, поне ще ги разплача. Ако стане - ще им пиша да го добавят в рекламата си.
        Ако не стане, ще пробвам и твоя метод.
        Комбинирана тактика



        Ми то захар и мед нЕма. И хладилник нЕма. Нищо хранително няма на вилата. Почти всяка пролет ме навестяват, ама сега май е трайна имиграция в едната стая.
        Гаража ми беше нападнат от мравки,но го напръскаш с райд за мравки.Почти мигновено умират,предпазва и помещението няколко седмици.Иначе гледам сега колонията от мравки се е насочила към съседната къщаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:product_2052.jpg
Прегледи:1
Размер:60.4 КБ
ID:5588401
        HONDA DOMINATOR 650
        ОРЕЛ ASTRA
        РСПБЗН-Приморско

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
          Прав си! Първо се набих на една сергия с безалкохолна бора, та избягах с писъци! После нещата си дойдоха на мястото:

          [ATTACH=CONFIG]712368[/ATTACH]

          П.П. А за Каварна аз да ти завижда ли, бре? А?
          @тихич
          Аааааа! !!! Бе назабравимо на Металика във Филибето!А за Каварна нямам думи.Толкова яки любими банди слушам там!Ех!Един живот за какво по напред да стигне.
          поздрав с ей тези :
          Наздраве!
          Колкото по божествено красиво е нещо,толкова по безбожно скъпо е...

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
            Гаража ми беше нападнат от мравки,но го напръскаш с райд за мравки.Почти мигновено умират,предпазва и помещението няколко седмици.....
            Ми моите сигурно са мутанти или извънземни. Това го пробвах и не действа.
            Suzuki Jimny, 1.3, 2009

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
              Ми моите сигурно са мутанти или извънземни. Това го пробвах и не действа.
              Той ще е било изветряло!

              Наздраве!
              HONDA DOMINATOR 650
              ОРЕЛ ASTRA
              РСПБЗН-Приморско

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Ааааайде и аз, накрая, с бира в ръка. Днес не можах да глобя Вальо с една, ся от мойта ш'си пия. Наздраве!
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Аз моите мравки ги наръсих с некъв прах, дето уж го дават за целта. Направиха си мравуняк от него.

                  Две седмици след смяна на помпата на съединителя протече и цилиндъра. Мамка му и прасе.

                  Наздраве!
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Райд- спрайт тия новости преди 30 години ги нямаше и си спомням как бабето ги мореше с сол.Все на долапа където стоеше хляба и вафлите Чайка налитаха,и после ядеш солена Фафла и се чудиш що не е сладка, и пак щъкаха очите от радост.
                    Оооох биричка, наздраве.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      К'во сте го заяли за цвета на пърпоретката?!
                      Ачо, моят мотор също е червен, следващият и той ще е..., даже част от тавана в хола ми е в червен цвят... Аз като видя червено - бик ставам... смЕтай

                      На бира
                      Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                        К'во сте го заяли за цвета на пърпоретката?!
                        Ачо, моят мотор също е червен, следващият и той ще е..., даже част от тавана в хола ми е в червен цвят... Аз като видя червено - бик ставам... смЕтай

                        На бира
                        Това е истинския цвят,и доминатора ми е червен!


                        И я на бира
                        HONDA DOMINATOR 650
                        ОРЕЛ ASTRA
                        РСПБЗН-Приморско

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                          Райд- спрайт тия новости преди 30 години ги нямаше и си спомням как бабето ги мореше с сол.Все на долапа където стоеше хляба и вафлите Чайка налитаха,и после ядеш солена Фафла и се чудиш що не е сладка, и пак щъкаха очите от радост.
                          Оооох биричка, наздраве.
                          Моя дядо на двора ги мореше с нафта,не знам колко ефект е имало

                          Ае,и тоя малкия ще става метълист!http://video.offnews.bg/video/Xrlivo...6746eb5e5126c0

                          Наздраве!
                          HONDA DOMINATOR 650
                          ОРЕЛ ASTRA
                          РСПБЗН-Приморско

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Ачо да ти е жив и здрав братле, и по върл металист от баща си да стане.Клипчето ми напълни душата.
                            Наздраве за малкия металяга!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Добър вечер! Днес карах колело

                              Наздраве!
                              Кръвна група 0+

                              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                                Добър вечер! Днес карах колело

                                Наздраве!
                                И аз, виж ти... Скъсах синджира за 3 часа (сефте за половин година) и отпрах за Оризари. После бирата ква е убава....
                                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 98 потребители онлайн. 0 потребители и 98 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X