Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
    На ледена биричка братлета с
    Мислех да навра пародия на музика, но като сефте за деня нека е любимо парче.
    Полагаемата бира си е изпих в гаража,като боядисвах днес мотора.Сега съм на ракийка
    HONDA DOMINATOR 650
    ОРЕЛ ASTRA
    РСПБЗН-Приморско

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Вече съм на бира...
      Пак наздраве.
      Нищо не мога,и нищо не знам...

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Аз бях на бира докато разкоствахме франко, сега съм на ракия, след малко, като хапна-пак на бира.
        Баси програмата...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Наздраве и отливам...
          Да сме живи, здрави и се пазим едни други, доколкото можем...
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Аз бях на бира докато разкоствахме франко, сега съм на ракия, след малко, като хапна-пак на бира.
            Баси програмата...
            Са напиеш бре,серсемин!Ае!
            HONDA DOMINATOR 650
            ОРЕЛ ASTRA
            РСПБЗН-Приморско

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
              Полагаемата бира си е изпих в гаража,като боядисвах днес мотора.Сега съм на ракийка
              Син го боядиса нали

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Аз бях на бира докато разкоствахме франко, сега съм на ракия, след малко, като хапна-пак на бира.
              Баси програмата...
              Ей, каква хубава жипка беше, а в твоите ръчички я замяза на скрап

              Наздраве
              RAV 4
              F650GS

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                Син го боядиса нали





                Наздраве
                Да бе,мечтай си!Снимки утре!
                HONDA DOMINATOR 650
                ОРЕЛ ASTRA
                РСПБЗН-Приморско

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                  Син го боядиса нали
                  Розов,и ще го даде на Дида,щото му е омръзнало да я вози...

                  Наздраве.
                  Нищо не мога,и нищо не знам...

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                    Са напиеш бре,серсемин!Ае!
                    Сефте...

                    Наздраве морски.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение



                      Ей, каква хубава жипка беше, а в твоите ръчички я замяза на скрап
                      Още като я вземах не беше хубава... Имаше няколко кила кит, и двойно повече ръжда. Даже и външния и вид не бяха направили като хората. Ама нали си знаех, че я вземам за джаскане-изобщо не ми пукаше, знаех на какво ще заприлича.
                      А и от онази витара сега ползвам само двете седалки, кормилото, арматурното табло и казанчето за чистачките. Всичко друго е сменяно някога.
                      И на теб наздраве.

                      В скоро време ще искам да ползвам камиончето ти-да ида до Добрич за следващото купе... Ама ще се чуем.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        -да ида до Добрич за следващото купе...
                        Една линия на заводите на SUZUKI трябва да работи само за тебе...

                        Наздраве.
                        Нищо не мога,и нищо не знам...

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
                          Розов,и ще го даде на Дида,щото му е омръзнало да я вози...

                          Наздраве.
                          Неее,не ми е омръзнало-напротив!Кефя се когато ме стиска през кръста!

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Сефте...

                          Наздраве морски.
                          Наздраве горски!
                          HONDA DOMINATOR 650
                          ОРЕЛ ASTRA
                          РСПБЗН-Приморско

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Само да се не появи некой русал да те държи през кръста ...
                            Айде наздраве от мене
                            RAV 4
                            F650GS

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Аз бях на бира докато разкоствахме франко, сега съм на ракия, след малко, като хапна-пак на бира.
                              Баси програмата...
                              Пак на франкофония го удари ,кажи успя ли да напръскаш слънчото и на кой лист е?
                              Преди два дена напръсках царевицата и вчера пръсках на услуга за някой лев.
                              Такава пишка повече няма да си вкарвам и на услуги да ходя. 160 дка с 20 литра на декар с четворка дюзи или пълна пръскачка с 3200литра трябваше да ги напръскам.
                              Артисаха ми 800 литра , ама щото искам да свърша работа (пък пълно с бутрак и редовете едвам личат) и му се обадих, че така и така стана и се наложи да повторя с двойка дюзи нивата щото препарата бил скъп на BASF.Тия прахообразни препарати винаги ги разтварям и разбивам в отделна туба с вода за по лесно разтваряне в пръскачката,миксер имала- казват младите агрономчета.
                              Днес до обяд съм чистил задръстени цедки от скъпия препарат и се светнах за артъка , и след обяд на тръни ходих да гледам ,жива ли е царевицата.Ааах.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Остана за половин пръскачка, щях да го свърша, ама времето ме подведе. Уж изпече, и след малко-облаци... А за утре прогнозата е за повече слънце, та ще довървшвам. Отделно и аз ще ходя на услуга в съседното село, ама са само 60 декара. Ма колкото толкова. Онзи е свинар, и ще ми се издължава за култивирането и пръскането с прасета.
                                А като се върна ще продължа да събличам франко. Има за смяана съединител, лагери в раздатката и някои по-дребни неща, и ще тръгне. Искаше ми се да му направя една пълна ревизия, ама с парите работата е чапрашик, та ще направя само най-необходимото за да тръгне. Зер-лапето искаше да кара форд нисана на състезанието. Категорично му отказах, та се налага да стягаме франко.

                                Наздраве Тишо.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 14 потребители онлайн. 0 потребители и 14 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X