Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Цял ден бара празен?
    Всички сме в гадно настроение, ама чак пък никой да няма?..
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Пийвам биричка и отлях. Но не ми е до наздравици.
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Всички сме така Коле , адаш ....
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Гадно си е настроението. Днес и при мен си я имаше случката. Не беше уж много страшно, ама на път с две платна един бус тръгна да изпреварва автомобил, аз му светя, оня ми се кара, аз отбивам в канавката, щото ако се хакнем челно...поне знаеш какъв ми е товара и какво ще стане след челен сблъсък. Колко ли мисли ми минаха през главата и че бебето е само на 44-45 дена.
          Пак ще почнем да си казваме наздраве, лошото е, че момчето няма да се върне и детето ще расте без баща.
          Отливам за Александър, за Тишо, за Макса, за Мещера...
          RAV 4
          F650GS

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
            Гадно си е настроението. Днес и при мен си я имаше случката. Не беше уж много страшно, ама на път с две платна един бус тръгна да изпреварва автомобил, аз му светя, оня ми се кара, аз отбивам в канавката, щото ако се хакнем челно...поне знаеш какъв ми е товара и какво ще стане след челен сблъсък. Колко ли мисли ми минаха през главата и че бебето е само на 44-45 дена.
            Пак ще почнем да си казваме наздраве, лошото е, че момчето няма да се върне и детето ще расте без баща.
            Отливам за Александър, за Тишо, за Макса, за Мещера...
            Ако знаеш какво чудо е по Е-79....може би най натоварения път в България.
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
              Гадно си е настроението. Днес и при мен си я имаше случката. Не беше уж много страшно, ама на път с две платна един бус тръгна да изпреварва автомобил, аз му светя, оня ми се кара, аз отбивам в канавката, щото ако се хакнем челно...поне знаеш какъв ми е товара и какво ще стане след челен сблъсък. Колко ли мисли ми минаха през главата и че бебето е само на 44-45 дена.
              Пак ще почнем да си казваме наздраве, лошото е, че момчето няма да се върне и детето ще расте без баща.
              Отливам за Александър, за Тишо, за Макса, за Мещера...
              Отливам за всички тях!
              HONDA DOMINATOR 650
              ОРЕЛ ASTRA
              РСПБЗН-Приморско

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                Пийвам биричка и отлях. Но не ми е до наздравици.
                Същия съм братле като теб. Пия бира в бара и на вън, но някак си по инерция и умислен за Доби е безцелна и без вкус.

                А това, че тоя млад човек е решил да дари органите си при смъртна злополука и ,че с тоя си избор е дал живот на други, го прави вярвам още по жив и обичан.

                Дано на добри хора е дал живот.На лошите ще даваме от нашите органи- прецакани от стрес,бачкане и пукница.
                Последно редактирано от тихич; 16-05-14, 22:45.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Виждам, всички пиете. Какво е лошото на пожеланието "на здраве да е"? На никого не му е весело, но трябва да приемаме кармата, такава, каквато е. Друг е въпросът защо и кой има интерес. Но да оставим това на Създателя, а ние да приемаме действията Му с разбиране и да гледаме напред.
                  Та...На здраве!
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                    Но да оставим това на Създателя, а ние да приемаме действията Му с разбиране и да гледаме напред.
                    С какво разбиране,вяра и с какво упование в неясния промисъл? Боклуци дето живеят в грях да останат недокоснати до преломна, а младо момче задомено с пеленаче дете, да забради млада булка с черна забрадка без време.Никога не е имало правда ,а само оправдания с Божия промисъл.Никой досега не ми е отговорил защо невинните страдат и умират, а виновните живеят и благоденстват от греха си.
                    Колкото и да вярвам и питам, отговор не съм намерил.
                    Изпих си бирата и още ще си наточа, но сърце не ми дава да кажа наздраве.
                    Последно редактирано от тихич; 17-05-14, 00:37. Причина: кофти навик е редактирането

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Тишо, ако някой успее да отговори на въпросът ти, той ще може да отговори и на всеки друг въпрос, например какъв изобщо е смисълът на живота.
                      Всички сме се питали тези въпроси, и не знам някой да си е отговорил. Та не се коркай, така е нареден света. Колкото и да ни се вижда несправедливо-това е естествения ход на нещата от живота, а дали на нас ни се струва нормално, или не-на живота хич не му пука, Върви си по своите правила...

                      На кафенце. После отивам на село да пръскам слънчогледа, че тревата го е грабнала, а всеки ден вали. Днес го дават да вали съвсем малко, и то следобяд, та данио да успея да хвърля 3 пръскачки.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Добро утро!
                        Днес ще се правя на хамалин. Ще докарат плЬочки (до входа), та ще помагам на децата да ги качим до VІ-ти етаж.
                        Въпросът е за няколко стъпала до асансьора и после нанасяне на кашоните в апартамента, ама много беееее

                        Наздраве!
                        Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Да пием по едно,а?

                          Наздраве.
                          Нищо не мога,и нищо не знам...

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
                            Да пием по едно,а?

                            Наздраве.
                            Да пием!Аз си налях!
                            Последно редактирано от Ангел Иванов/sereco1/; 17-05-14, 19:43.
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Наздраве, жувота е сурав и курав, ма си ни единствения и продължава...


                              Май е време да палим барбекюто на Румбата на вилата, ако е послушен - можем и него да поканим ;-)
                              Отливам, пийвам и пак

                              НАЗДРАВЕ!
                              Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                На ледена биричка братлета с
                                Мислех да навра пародия на музика, но като сефте за деня нека е любимо парче.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 50 потребители онлайн. 0 потребители и 50 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X