От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Наздраве!
Коле, ако има да се свършва свето, нека да е метеорит, та да си идеме сите заедно и по-бързо.
Наздраве!

Коле, ако има да се свършва свето, нека да е метеорит, та да си идеме сите заедно и по-бързо.


Тук са 10 потребители онлайн. 0 потребители и 10 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар