Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    от опот
    Наздраве Коле!Някой път се налага да се напише по народно му.Като например "УФСЪ",(овца),дума със пет правописни грешки...
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Много колеги имаш бре...

      Наздраве морски. Кво пра'й Миленчето?
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Изгледах видеото от парада за деня на победата на червения площад.
        Баси, може да са нация от пияндета, може колите им да са пълен ташак, може човешкия живот да не струва и копейка, но са си велика нация. Ние не можем да се намажем и на малкия им пръст.
        Както някой се изказа-само музикантите от оркестъра им е с повече хора отколкото униформените военни на нашия гергьовски парад. Смешна и жалка история...

        Наздраве с меланхолия.
        Коле,днес довършавах една кухня на едни руснаци,мъж и жена към петдесет години.Двамата бяха седнали и гледаха парада захласнати,много бяха въодушевени и от време на време мъжа ми обясняваше коя машина каква е!И доколкото зяпах,наистина парада беше страхотен!

        Наздраве!
        HONDA DOMINATOR 650
        ОРЕЛ ASTRA
        РСПБЗН-Приморско

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
          Наздраве Коле!Някой път се налага да се напише по народно му.Като например "УФСЪ",(овца),дума със пет правописни грешки...
          Еее, едно е да сбъркаш копчетата на "кийборда", друго е да пишеш неправилно, несъзнавайки грешката си. Не го приемам за критика. Т.е.-приемам го, но това не е от незнаене как се пише думата, а е от надебелели пръсти, и лека немърливост да прегледам какво съм написал преди да щракна върху бутона за публикуване на мнение.
          Писането на диалект(по народному) винаги се е разбирало, и не се възприема като незнание. Просто начин да направиш по-интересен поста си. Всички сме го ползвали, поне веднъж.

          Наздраве, дай Боже да се сберем преди жътва(примерно) и да обсъдим качествата на различните бири. Наливни или бутилирани. Търновски, или всякакви други
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Много колеги имаш бре...

            Наздраве морски. Кво пра'й Миленчето?
            Балия,навярно хубави работи,с цел начесване на разни части от тялото!

            Наздраве!
            HONDA DOMINATOR 650
            ОРЕЛ ASTRA
            РСПБЗН-Приморско

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Еее, едно е да сбъркаш копчетата на "кийборда", друго е да пишеш неправилно.
              Наздраве, дай Боже да се сберем преди жътва(примерно) и да обсъдим качествата на различните бири. Наливни или бутилирани. Търновски, или всякакви други
              А знаеш ли колко се кьоря някой път преди публикация,уж всичко нормално,и като мине времето за редакция,забелязвам,че съм се Улял.
              Утре и неделя,ще бръмчим на Давидово,до Търговище,ако се чудиш де да се денеш,заповядай в неделя,тъй като гледам кал ще има за всички...
              Наздраве на бара!
              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Мръсник... Ама това сте вие младите-все за чукане мислите. Ама то и за какво ли друго да е...

                Наздраве.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                  Утре и неделя,ще бръмчим на Давидово,до Търговище,ако се чудиш де да се денеш,заповядай в неделя,тъй като гледам кал ще има за всички...
                  Понеже съм пишман земеделец-през седмицата ходя на работа, а в съботонеделята съм на нивата. Та колкото и да ми се иска-не мога да дойда. Слънчогледа е тревясал, лозенцето е за копане и пръскане със Стомп, и за всичко това-само една неделя, че за утре имаме два спешни камиона за ремонт в сервиза. Баси, с колко ангажимента съм се наел едновременно, само бачкане ми се очертава. Кога ще почивам, само Господ знае.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Мръсник... Ама това сте вие младите-все за чукане мислите. Ама то и за какво ли друго да е...

                    Наздраве.
                    Постоянно,даже и сънувам!Ма само на теб казвам,да пазиш тайна ей!

                    Наздраве!
                    HONDA DOMINATOR 650
                    ОРЕЛ ASTRA
                    РСПБЗН-Приморско

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                      Постоянно,даже и сънувам!
                      С Миленчето ли бе? Чшш, ей, ще ставаме на кълбо... Гледай си Дидата, и не посягай така нагло...

                      Наздраве морски.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        С Миленчето ли бе? Чшш, ей, ще ставаме на кълбо... Гледай си Дидата, и не посягай така нагло...

                        Наздраве морски.
                        Не се пъни така бре,ще скъсаш някоя жила!Ма аз да взема наистина да е питам,дали те помни,а?


                        Наздраве!
                        HONDA DOMINATOR 650
                        ОРЕЛ ASTRA
                        РСПБЗН-Приморско

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Спите ли бре,серсеми!

                          Наздраве!
                          HONDA DOMINATOR 650
                          ОРЕЛ ASTRA
                          РСПБЗН-Приморско

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Не ама след малко и това ще свършим
                            Наздрае
                            RAV 4
                            F650GS

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Серсемите - не знам, аз не спя!

                              Наздраве!
                              Кръвна група 0+

                              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                                Не ама след малко и това ще свършим
                                Наздрае
                                Барооо,ти па за ко ще спиш?Наздраве!
                                Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                                Серсемите - не знам, аз не спя!

                                Наздраве!
                                Ти си огън!Наздраве!
                                HONDA DOMINATOR 650
                                ОРЕЛ ASTRA
                                РСПБЗН-Приморско

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 54 потребители онлайн. 0 потребители и 54 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X