Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Ми за моста бе. Или за рамата, то диското е на рама(ако не знаеш), ама с маслен крик ще види бая зор докато го вдигне за рамата. Правилното е да вдига моста. Може и за купето, ама в общия случай освен спукана гума ще има и огънато купе.
    Наздраве.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
      Въобще нямам намерение да ви разправям как днес спуках лява дясна на Диското баш у центъра на градО. Не мисля дори и да ви кажа, че резервната, която си беше ОК и си висеше спокойно на дзадната врата беше 'фаната с три различни размера гайки. Ключовете беа само два, трети № 27 - нЕма, ама нали съм в центарО на столицата и железариите са на всЕко кьоше - да бе, да... А пА да ви споделя, че 20-тонния хидравличен крик не можа да отлепи джипката от от асфалта и дума нЕма да стане, щото го бЕх турил от доле под гредата... Също така нЕма да ви кажа и ще ви оставя ей така в неведение, че чак след три цигари време се усетих, че май трЕбе да го пъхна под моста... и така общо към то час и половина.
      Всичкото това ще си го оставя за собствена информация и вие дори няма да заподозрете колко моем да пцУвам у центъръ на градО

      Така и така съм влязъл в бара - Наздраве

      Опа! Сонче за твое здраве!!!
      Тъй кат не си носиш торбичка с рокличка и руса перука тъй Ша ПцУваш не Центера на града.....и кат нямаш и ключове тъй става тя.
      Поне в това отношение все още имеме предимство жените...те затуй от мойта кола чича все ми прибира Струментите.... Че и у неговата май Нема...щото и аз кат спуках гумата му....добре че един колега виде че нямам ключ...и дойде човекът и ключ доНе, и гумата смени...и ДЖипката тръгна.....е тъй то.
      Наздраве!
      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Коле, тя мъжката любов ръжда не хваща
        Както съм написал в поста (пълен с правописни грешки), бях го подхванал за рамата. Но овреме се се светнах, че ако продължавам така ще му опра тавана в жиците на тролеите

        Наздраве! Да живей, живей... мъжката любов
        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Ми за моста бе. Или за рамата, то диското е на рама(ако не знаеш), ама с маслен крик ще види бая зор докато го вдигне за рамата. Правилното е да вдига моста. Може и за купето, ама в общия случай освен спукана гума ще има и огънато купе.
          Наздраве.
          Както казва един мой приятел, компютърен специалист - 15 минути четене, спестяват един час борба с хардуера и софтуера!
          Ако беше видял ко ти казва Мануел, там са го нарисували!
          Наздраве!
          Р.П.(RFF) 0898677590
          Пътна помощ
          ДЕНОНОЩНО

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            А наздраве щом сте рекли .

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Ей ... пичуви .. излагаме се!!!
              Другио път ще ви организирам .... уъркшоп!!!
              Така му викат далеч и на запад.
              За Храсивия и Гришата .... обяснявам.
              Ракията от мене, кочината тоже .... Вие пиете, докато аз Ви показвам как се сменя гума на Жипка.
              А Колю, дума наздраве. Дедо поп маа с кандилницата и бързо, бързо припява .... Аааминнн.
              Ако, можете още да гледате може да продължа уъркшопа с това как се сменя гума на мАтор .... ... вътрешна, външна, всичко!
              Ората са го измислИли отдавна, ама на ... никой не ще да прилага челния хАмерикански опит.
              Не че и те не са ... @@@@@ ама имат подход ... тъй да се рече ....

              Наздраве приятели!!
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
                Тъй кат не си носиш торбичка с рокличка и руса перука тъй Ша ПцУваш не Центера на града.....и кат нямаш и ключове тъй става тя.
                Поне в това отношение все още имеме предимство жените...те затуй от мойта кола чича все ми прибира Струментите.... Че и у неговата май Нема...щото и аз кат спуках гумата му....добре че един колега виде че нямам ключ...и дойде човекът и ключ доНе, и гумата смени...и ДЖипката тръгна.....е тъй то.
                Наздраве!
                Доби, миналата събота имах един курс кум Варна и гледам една девойка, с едно Фордче седи до пътя, ама не маха! Оставих автомобила който карах с камиона и се връщам по същия път - каката пак там колата не е местена, светна ми ламбата, че нещо немое да се справи и спрях, а тя очудена ми казва - Ама аз не съм викала пътна помощ. Попитах я с какво мога да и помогна и поогледах колата - предна дясна гума спукана, попитах я дали има резервна, имаше, смених я и и пожелах лек път! Ама никой идиот не и спря поне два часа.
                Наздраве!
                Р.П.(RFF) 0898677590
                Пътна помощ
                ДЕНОНОЩНО

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  За мАторЯ и аз искам да гледам и пия ракия разбира се!Наздраве!
                  HONDA DOMINATOR 650
                  ОРЕЛ ASTRA
                  РСПБЗН-Приморско

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
                    .......................... и гледам една девойка, с едно Фордче седи до пътя, ама не маха!....................................................... .................. ..................... ....................!
                    А бре Адаш!!
                    Моие ли тъй да ми излагаш името бре!
                    Ще те водя .. да те прекръстят. Нема Руменовци, дето си оставят работата наполовина свършена насред пътя!
                    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Наздраве, ГумаджиЙ! Аз пък се правих днес на монтажник. Въртях едни винтове наляво/надясно, с едно горно/долни захвати...
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                        ........
                        Другио път ще ви организирам .... уъркшоп!!!
                        ........
                        Наздраве приятели!!
                        Така да си кажа, че мие много трудно, направо невъзможно да откажа... Та кога викаш да вземем да се уъркшопнем, а?

                        Наздраве!

                        п.п. Ей, ама вЕрно най-обичам тук да си жбръцам биричката.
                        Последно редактирано от Гриша; 22-02-13, 22:05.
                        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Наздраве монтьори.
                          Нищо не мога,и нищо не знам...

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                            Така да си кажа, че мие много трудно, направо не възможно да откажа... Та кога викаш да вземем да се уъркшопнем, а?

                            Наздраве!

                            п.п. Ей, ама вЕрно най-обичам тук да си жбръцам биричката.
                            Наздраве тогава!
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Наздраве, Ачо, митре, Румбовци и който дойде!
                              Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Наздраве.
                                Нищо не мога,и нищо не знам...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X