От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Запразнихте ли ...наздраве с бирка
Запразнихте ли ...наздраве с бирка
Баси шегата отговора е толкова очеваден, че ако го напишеш и кефа се разваля.Наздраве!

наздраве
Тук са 139 потребители онлайн. 0 потребители и 139 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар