От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Така де, и аз го уважавам......................ама тоя ме харесва бре. Ужас некъФ.
Така де, и аз го уважавам......................ама тоя ме харесва бре. Ужас некъФ.


Тук са 35 потребители онлайн. 0 потребители и 35 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар