Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
    Наздраве!

    Утре смятам да ходя до Медово да пръскам с раундъм,дано ми пригоди времето и не вали.
    Шамиле, запомни Препарата е за пръскане, а не за пиене, да та ева у градинаря да та ева!

    Наздраве на сичкото бар!

    Коле, нямаше как да оставим тракторът на нивата бре - лека-полека го докарахме!

    Страдалето само се поизтърси лед това и малко ме присърбя под кръста, ама като лежа отдолу му и му е кеф да го ева - и него го сърби ауспуха!
    Р.П.(RFF) 0898677590
    Пътна помощ
    ДЕНОНОЩНО

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Квойтуй бе?
      Ако е раундъП-малко си позакъснял, пръска се докато плевелите са на 3-5 лист, в общия случай. Като поодъртеят-стават силни, и не умират лесно, мамицата им.

      За по-сигурен ефект-засили дозата. По книга го дават да действа още при 300-400 грама на декар, ама и литър да хвърлиш-няма да е лошо, още повече, че вече са поотраснали.
      За сведение-с една гръбна пръскачка се пръскат около 200-250 м2, та оттам си прави сметката колко препарат да сложиш.
      Пази овошки, лозе, и всичко което е зелено и ти е ценно. Препарата се поема САМО през зелените части на растенията, ама поеме ли се веднъж-жална му майка на растението.

      Наздраве.
      Раундъп исках да кажа-да,не съм закъснял бре Коле.Миналата седмица бях навилата и по мои изчисления утре е идеално.На гръбна пръскачка (16 литра) слагам 250 милилитра от препарата,за площта която пръскам една машина ми е достатъчна.

      Наздраве!
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
        Шамиле, запомни Препарата е за пръскане, а не за пиене, да та ева у градинаря да та ева!
        Слушай с'я техерански нерез,аз като пръскам с машината си слагам ей тая шапкаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:640_72c498eaf565856f66f5eca07053efe9.jpg
Прегледи:1
Размер:107.2 КБ
ID:5575126 и си пия бирата!

        Малко реклама на Колето бирата!

        Наздраве!
        HONDA DOMINATOR 650
        ОРЕЛ ASTRA
        РСПБЗН-Приморско

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
          Опитвам се да се включа в разговора бре.

          Наздраве!
          Виве, включвай се, след малко започвам беседа на тема:
          "Как влияе пълнолунието върху половият живот и размножаването на Колорадският бръмбър, и свързано ли е това със срамните болести по листните въшки?"

          Наздраве да ва ева!
          Р.П.(RFF) 0898677590
          Пътна помощ
          ДЕНОНОЩНО

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
            Слушай с'я техерански нерез,аз като пръскам с машината си слагам ей тая шапка[ATTACH=CONFIG]696350[/ATTACH] и си пия бирата!

            Малко реклама на Колето бирата!

            Наздраве!
            Тамън, като се откачи маркуча от шапката и падне в пръскачката - е тогава ще ти увехне "копъра" и ще останеш гол като бройлер - "бес кос"!

            Наздраве!
            Р.П.(RFF) 0898677590
            Пътна помощ
            ДЕНОНОЩНО

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Румене, абе и за Раундъп да си говорят хората пак за глупости си мислиш.

              Наздраве!
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                Румене, абе и за Раундъп да си говорят хората пак за глупости си мислиш.

                Наздраве!
                Ще яде к@ра той и ще се оправи,нейси!

                Наздраве!
                HONDA DOMINATOR 650
                ОРЕЛ ASTRA
                РСПБЗН-Приморско

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Чета вече за 5 път ръководството за експлоатация на новата пръскачка, дебело дваж пъти повече от библията и един страх ме гложди как ще я подкарам.
                  Тия образи от Мегатрон още като я вземах, ме посъветваха да преспя с бумагата под възглавница ,че до сутринта да съм знаещ.
                  Много дивотии в нея- комПотъри, контролери, но за по сигурно си стегнах старата пръскачка.
                  Наздраве с драфт Стела!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                    Румене, абе и за Раундъп да си говорят хората пак за глупости си мислиш.

                    Наздраве!
                    Виве, аз и Ниагарският водопад да видя - пак за глупости си мисля!
                    Аз постоянно за глупости си мисля!

                    Наздраве да ва ева!
                    Р.П.(RFF) 0898677590
                    Пътна помощ
                    ДЕНОНОЩНО

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      И аз имам нова пръскачка. Промоция в Лидл - 10 литра. Вече няма да се моля на комшийката. Дръж се черешов плодов червей!

                      Наздраве!
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                        Чета вече за 5 път ръководството за експлоатация на новата пръскачка, дебело дваж пъти повече от библията и един страх ме гложди как ще я подкарам.
                        Тия образи от Мегатрон още като я вземах, ме посъветваха да преспя с бумагата под възглавница ,че до сутринта да съм знаещ.
                        Много дивотии в нея- комПотъри, контролери, но за по сигурно си стегнах старата пръскачка.
                        Наздраве с драфт Стела!
                        Наборе, нема се пуашиш, ще и свикнеш! Ръководството в кабината и те така!
                        10 минути четене - спестява 1 час борба с хардуера!

                        Наздраве да ва ева!
                        Р.П.(RFF) 0898677590
                        Пътна помощ
                        ДЕНОНОЩНО

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                          И аз имам нова пръскачка. Промоция в Лидл - 10 литра. Вече няма да се моля на комшийката. Дръж се черешов плодов червей!

                          Наздраве!
                          Вчера дойде една комшийка и ми вика:
                          – Ела да ми напръскаш сливата с пръскачката! (май не е ходила до Лидл)
                          Нали съм добър комшия - отидох!

                          Наздраве да ва ева!
                          Свинье!
                          Р.П.(RFF) 0898677590
                          Пътна помощ
                          ДЕНОНОЩНО

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
                            Вчера дойде една комшийка и ми вика:
                            – Ела да ми напръскаш сливата с пръскачката! (май не е ходила до Лидл)
                            Нали съм добър комшия - отидох!

                            Наздраве да ва ева!
                            Свинье!
                            За моркови пръскаш ли?

                            На-здрав да те ева!
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Наздраве, бре!
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
                                Наборе, нема се пуашиш, ще и свикнеш! Ръководството в кабината и те така!
                                10 минути четене - спестява 1 час борба с хардуера!

                                Наздраве да ва ева!
                                Ще я науча къде ще ида,тя и сеялката за пролетници ми беше дерт с популация на всяка сееща секция и разстояние между семената и пищялка-дето ти идва да изтръгнеш компотера и да го захвърлиш.
                                Направено е за по добро, ама пусто като сме свикнали без такива шашми.

                                Наздраве наборе!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 72 потребители онлайн. 0 потребители и 72 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X