Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Особено вчерашна зелена салата. Изглежда все едно веднъж вече сме я яли, сигурно има и подобен вкус.

    Аз кът съм доволна сутрин не правя баница, а палачинки. Колкото по-доволна, повече палачинки. Това беше наскоро:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1467258_223752224487950_1349294079_n.jpg
Прегледи:2
Размер:42.5 КБ
ID:5573007



    Наздраве!
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
      Аз не пия бре!

      Пак съжалявах в неделя защо нямам поне комби!
      Ачо сите джипове са комби ...наздраве Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01805.jpg
Прегледи:1
Размер:97.7 КБ
ID:5573008
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
        Ачо, ми речи да додем с камиончето бре, наш ли колко нещо ще натоварим Ти що мислиш на КоНпотера астрата му е комби
        Наздраве
        Тя тая астра мърдали още?А за камиончето добра е идеята,ма много скъпо взимаш!Наздраве!

        Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
        Ачо сите джипове са комби ...наздраве [ATTACH=CONFIG]694844[/ATTACH]
        Знам,ма нЕма пари!

        Наздраве!
        HONDA DOMINATOR 650
        ОРЕЛ ASTRA
        РСПБЗН-Приморско

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Разширяваме обхвата на интереси - наздраве, фотографи, гинеколози, веселяци и обикновени зевзеци Аа, и палачинкаджии!
          Кръвна група 0+

          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
            Кольо продължава с житие и страдание грешного гинеколога....

            Наздраве!
            Ми мерак мий ма...

            Наздраве, вече на шуменско.

            Аве Тишо, по колко излиза една бира(500 грама) като я купуваш в кег бе? Започвам и аз да се замислям за такава система в кухнята.
            Жената хептен ще ме изостави, че от няколко години съм обещал да сменям вратата на банята, а все не достигат пари за нея...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              А аз си пия бирката и слушкам вчерашното си откритие.
              И ми харесва все по-вече.
              Май ще го свалям целия:





              Наздраве!
              Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Ми мерак мий ма...

                Наздраве, вече на шуменско.

                Аве Тишо, по колко излиза една бира(500 грама) като я купуваш в кег бе? Започвам и аз да се замислям за такава система в кухнята.
                Жената хептен ще ме изостави, че от няколко години съм обещал да сменям вратата на банята, а все не достигат пари за нея...
                Вземи я смени да е мирно селото,и за кег ще има време!Наздраве!
                HONDA DOMINATOR 650
                ОРЕЛ ASTRA
                РСПБЗН-Приморско

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                  Тя тая астра мърдали още?А за камиончето добра е идеята,ма много скъпо взимаш!Наздраве!

                  Знам,ма нЕма пари!

                  Наздраве!
                  Нищо нема ти зема бре! Само ще постоим една седмица госте попската фамилия, да помогнем да се не развали продоволствието
                  Наздраве
                  RAV 4
                  F650GS

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Не мога да ги разбера тея жени. Мъжа като каже, че ще оправи вратата на банята, няма нужда да му се напомня на всеки шест месеца, баси.

                    Наздраве!
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                      Нищо нема ти зема бре! Само ще постоим една седмица госте попската фамилия, да помогнем да се не развали продоволствието
                      Наздраве
                      Оххх...чакай ще щях да изтърва чинията с мезето!

                      Наздраве!
                      HONDA DOMINATOR 650
                      ОРЕЛ ASTRA
                      РСПБЗН-Приморско

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        .... че от няколко години съм обещал да сменям вратата на банята, а все не достигат пари за нея...
                        Малиии! Коле, аз тая врата знам от както съм се регистрирал у форума, бре..., че и от преди това

                        В нашата баня ситуацията е подобна, но с душ-батерията. Тази е четвърта по ред за 10г. - първата замина рано-рано щото беше за 20 кинта, втората се задържа малко повече, разбира се защото беше по-скъпа (цели 50лв), третата я мразех откровено заради цената (цели 170лв), четвъртата ми е трудно дори да я гледам без да ме избива на агресия към нея (почти 300 пари).
                        Сега к'во!? Да туря пета по ред за осемстотин лева... па аз по-добре да откажа къпането, баси! Па и монтажа им е един, без мамата не става.

                        Бе, я наздраве
                        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Наздраве с биричка!
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                            Оххх...чакай ще щях да изтърва чинията с мезето!

                            Наздраве!
                            Тва от радост ли бре Ачо? Трогнат съм да знаеш

                            Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                            Малиии! Коле, аз тая врата знам от както съм се регистрирал у форума, бре..., че и от преди това

                            В нашата баня ситуацията е подобна, но с душ-батерията. Тази е четвърта по ред за 10г. - първата замина рано-рано щото беше за 20 кинта, втората се задържа малко повече, разбира се защото беше по-скъпа (цели 50лв), третата я мразех откровено заради цената (цели 170лв), четвъртата ми е трудно дори да я гледам без да ме избива на агресия към нея (почти 300 пари).
                            Сега к'во!? Да туря пета по ред за осемстотин лева... па аз по-добре да откажа къпането, баси! Па и монтажа им е един, без мамата не става.

                            Бе, я наздраве
                            Гриша ти да не сменяш батериите на подводницата Слава, че даваш толкова пари бре Моята ми я рециклираха за 30 кинта и съм супер доволен
                            Наздраве пиеници
                            RAV 4
                            F650GS

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                              Малиии! Коле, аз тая врата знам от както съм се регистрирал у форума, бре..., че и от преди това

                              В нашата баня ситуацията е подобна, но с душ-батерията. Тази е четвърта по ред за 10г. - първата замина рано-рано щото беше за 20 кинта, втората се задържа малко повече, разбира се защото беше по-скъпа (цели 50лв), третата я мразех откровено заради цената (цели 170лв), четвъртата ми е трудно дори да я гледам без да ме избива на агресия към нея (почти 300 пари).
                              Сега к'во!? Да туря пета по ред за осемстотин лева... па аз по-добре да откажа къпането, баси! Па и монтажа им е един, без мамата не става.

                              Бе, я наздраве
                              Луд човек.......наздраве
                              На нас клиренс ни трябва , не скорост

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Мале, какъв дъжд пляска при нас! Направо Идеално за подремване, ама още не ми се спи

                                Наздраве!
                                Кръвна група 0+

                                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 63 потребители онлайн. 0 потребители и 63 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X