От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Хубаво че си отворил бир ,наздраве
...я още се мотам с второ
или трето кафе в службата.
Хубаво че си отворил бир ,наздраве
...я още се мотам с второ
.Наздраве
Тук са 33 потребители онлайн. 0 потребители и 33 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар