Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Малиии, Румене признах те! Не те знам на колко и какви питиета си, обаче евала, че успя да го напишеш тва завъртяното...
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
      Хе хе, мен пък едно време, като се регистрирах и почнах да пиша тук (а си бях с моето си име) ме мислеха за мъж под прикритие и ме подложиха на унищожителен огън-прием, докато не разбраха, че съм жена и съм си аз.... Та - добре дошла на Ина!
      Здравейте баровци и баровки, надявам се всички сте здрави и добре!
      Наздраве от мен за всички вас!
      Много мило,благодаря ти.Аз те проследих в няколко теми,така ,че се познаваме успешна седмица

      Наздраве!
      Колкото по божествено красиво е нещо,толкова по безбожно скъпо е...

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
        Малиии, Румене признах те! Не те знам на колко и какви питиета си, обаче евала, че успя да го напишеш тва завъртяното...
        Е на колко, на едно и половина
        Наздраве за последно таа вечер и лека
        RAV 4
        F650GS

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от acid rain Преглед на мнение
          Много мило,благодаря ти.Аз те проследих в няколко теми,така ,че се познаваме успешна седмица

          Наздраве!
          А, виждам че си регистрирана още в далечната 2008г., малко след мен - чак сега ли се престраши да пишеш? Дерзай момиче!
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Понеделнишки, доста народ. На какво да го отдадем?
            Наздраве!
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
              А, виждам че си регистрирана още в далечната 2008г., малко след мен - чак сега ли се престраши да пишеш? Дерзай момиче!
              Бях извън строя по различни причини,ала надничах тук
              Йеп!
              Колкото по божествено красиво е нещо,толкова по безбожно скъпо е...

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Систър Рейн ... не можа ли да махнеш очилата .. като за начало. ...

                Наздраве с едно J&B и малко ядки!
                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Добро утро!
                  Сашо, изпреварих те . И кого ли още изпреварих с кафето?
                  Рейн, виждам, че Кольо е успял да ти внуши чувство за несъответствие между анонимността и баровия дух. Резултатът е добър, а Кольо е хитър.
                  Коле, да вземеш да се кандидатираш за гаулайтер на Шумен

                  Наздраве с кафе ILLY!
                  Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Добро утро ! Нема лошо Дани , кой когато му дойде ( съъбуди ) и вика назд...ъ доброутро де. Преди кафето нахраних Кот, и тогава на компютъра.
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Добро утро и от мен!
                      Nothing comes from nothing...

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Добро да е. Ае с първо кафе
                        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Добро да е
                          RAV 4
                          F650GS

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Добро утро!
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от acid rain Преглед на мнение
                              Но щом това представлява някаква бариера за теб ,ето,заповядай
                              Съжалявам, ако снощи съм прозвучал някак остро, изобщо не ми беше такава целта.
                              Написах го защото това е било питане към много други събаровци, които в началото също не знаехме по име. Например наш Генчо. А и е неестествено да си викаш наздраве с някой със странно име, нали.
                              А за опознаването-има време, ще се сберем пак, да не мислиш, че ние сме се познавали отпреди да започнем да пишем в бара. Аз много се кефя от факта, че се познавам лично с почти всички от бара. Не се знаем само с Дани и Сашо от Благоевград. Ако пропускам някой не е нарочно. Но и с тези хора се надявам да се опознаем.
                              Опа, и със Соня не се знаем...

                              Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                              Добро утро!

                              Коле, да вземеш да се кандидатираш за гаулайтер на Шумен
                              Квойтуй?

                              А относно хитростта-изобщо не съм, даже обратното-спадам по-скоро към балъците, ама то си е до природа, не мога да до избегна.

                              А, и още съм прозд... И дебел, пък как ме мързи понякога...
                              И краката ми миришат...


                              На кафе.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Добро утро! От всичките писания на Койо разбрах само, че краката му миришат...
                                Както и преди сме писали, аз се запознах с него в планината. Махнах му спре и подвикнах, че е за да се запознаем и тогава Койо придаде тържественост на събитието, като викна по радиото на Данчо, който беше пред него с диското: "Чакай, че някакъв иска да се запознава с мене..." Така де, от къде знае, че и аз имам радио... После се прегръщахме, все едно сме били заедно на фронта...
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 32 потребители онлайн. 0 потребители и 32 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 17:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X