Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
    С какво мога да ти помогна?
    Да и налепиш плочките...

    Наздраве Саше.

    Наздраве и на киселата.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Кега с Шуменско свърши и се чудя ,дали Румбата или Колето могат да пратят един набързо на лични съобщения?
      Наздраве и поздрав с малко независима музичка!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        имам лимит за директен месидж,а искам да благодаря на #chukov за линка към блога му,който съдържа чудесни снимки и пътеписиДа му пишеш едно мерси от мое име
        предварително мерсиии!
        Наздраве!
        Колкото по божествено красиво е нещо,толкова по безбожно скъпо е...

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
          Гена с голямо удоволствие слушам и стойностни Сръбски песни. Ех колко съм си я припявал на поста............................в ранни зори................
          http://vbox7.com/play:5470e36004
          Живко, при мен тия песни навяват носталгия и спомени от ранно детство, когато на старата "Плиска" имаше една българска телевизия и... три сръбски. Всичко отдавна е само рок. Обиколих съседните ни държави, за да гледам концерти на любимите ми банди, преди да дойдат в София. Отделните ми изблици на етно-музикални опити тук, в Бара, са само и единствено, с цел доброто изкарване на Кольо. Тия песни не съм ги и слушал дори, но отговарят на търсенето "мазен гаден кючек"...
          Друго, с което съм закърмен и мога да слушам непрекъснато, е изпълнението на духов оркестър. Баща ми е свирил 40 години на флигорна хората и маршовете на Дико Илиев. Когато вече нямаше тази възможност, подари флигорната на Крум, щото е мераклия. Аз знам, че сега Крум репетира и някой ден ще ми посвири...
          А наздраве, че стана дълго, а не съм обръщал скоро внимание на Св. Патрик...
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Да и налепиш плочките...

            Наздраве Саше.

            Наздраве и на киселата.
            винаги има какво още да се поиска от вас,мъжете

            наздравеее
            Колкото по божествено красиво е нещо,толкова по безбожно скъпо е...

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от acid rain Преглед на мнение
              имам лимит за директен месидж,а искам да благодаря на #chukov за линка към блога му,който съдържа чудесни снимки и пътеписиДа му пишеш едно мерси от мое име
              предварително мерсиии!
              Наздраве!
              Нямаш ядове!
              Натрупай дваЕсе поста и ще паднат всички ограничения.
              Наздраве!
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Ми искай де...

                Наздраве.

                И не мислиш ли, че вече е време да ни кажеш как да ти казваме. Всички, в някакъв период от живота ни ни е тресяла шпиономанията, особено щом се отнася до интернет, та си криехме истинските имена под разни измислени никове. То и сега се намират лапетии които да се нарекат "иу2тргфбивцкйд" например.
                Но както е видно-тук, в бара всички се познаваме(ако не лично, то чрез общи познати), и всички си знаем имената, и си говорим открито.

                Та?

                Разбира се, твое право е да си пазиш анонимността, твоя воля.

                Наздраве ти.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                  Отделните ми изблици на етно-музикални опити тук, в Бара, са само и единствено, с цел доброто изкарване на Кольо.
                  Щ'та изкарам аз, та чак ще те прекарам. Засрами се малко, уж се броиш за приятел.

                  И ако не знаеш(ама надали)-оригиналното име на инструмента е "флюгелхорн". Вид войскови рог в началото си, впоследствие силно изменен в музикален инструмент. Типичното за българите "опростяване" на изказа довежда от флюгелхорн до флигорна.

                  Наздраве.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Ти на 5 рикиЙ моеш ли каеш флюгелхорн бре а
                    Ае наздраве
                    RAV 4
                    F650GS

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Я па свирех на валдхорна в училишнио оркестар и земааме прЪва награда на окръжното едно време (84 година)
                      Айде последно, че се потапям, зер ютре па на тръстиката.
                      Наздраве!
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Язе па ютре съм на Дупница. Ще взема и флидолната...
                        Наздраве, духови музиканти!
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Ми искай де...

                          Наздраве.

                          И не мислиш ли, че вече е време да ни кажеш как да ти казваме. Всички, в някакъв период от живота ни ни е тресяла шпиономанията, особено щом се отнася до интернет, та си криехме истинските имена под разни измислени никове. То и сега се намират лапетии които да се нарекат "иу2тргфбивцкйд" например.
                          Но както е видно-тук, в бара всички се познаваме(ако не лично, то чрез общи познати), и всички си знаем имената, и си говорим открито.

                          Та?

                          Разбира се, твое право е да си пазиш анонимността, твоя воля.

                          Наздраве ти.
                          Аз съм готина мацка ,която свири прогресив метъл,обича карибското море, пътешествията в БГ планини и с радост поства снимките си.Освен това имам мерак и бих се присъединила към някое от същинските събития във форума, при първа възможност liveВие се познавате и е нормално да се обръщате с реалните имена.Но щом това представлява някаква бариера за теб ,ето,заповядайИна съм!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Velina_Model-1.jpg
Прегледи:1
Размер:19.8 КБ
ID:5571697Е))))
                          Колкото по божествено красиво е нещо,толкова по безбожно скъпо е...

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                            Я па свирех на валдхорна в училишнио оркестар и земааме прЪва награда на окръжното едно време (84 година)
                            Айде последно, че се потапям, зер ютре па на тръстиката.
                            Наздраве!
                            Саше, сакън недей. Ей сегиш Кисели ши рече, че се казва Флюделхорнелщурбманфюрер
                            Наздраве
                            RAV 4
                            F650GS

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Лека Саше и аз ще се тръшкам, че утре по с време и барем до неделя, ако държи времето да свърша с първото култивиране.
                              Наздраве с последен гълток биричка!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Хе хе, мен пък едно време, като се регистрирах и почнах да пиша тук (а си бях с моето си име) ме мислеха за мъж под прикритие и ме подложиха на унищожителен огън-прием, докато не разбраха, че съм жена и съм си аз.... Та - добре дошла на Ина!
                                Здравейте баровци и баровки, надявам се всички сте здрави и добре!
                                Наздраве от мен за всички вас!
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 44 потребители онлайн. 0 потребители и 44 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X