Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Лека Саше и дано в някой се е преродил духът на Сена та да се накефиш.
    Допивам и легачо.
    Наздраве!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Ех Тише, и леля ти едно време следеше формулата нищо че не я даваха редовно по ТВ. и адски ми харесваше Ники Лауда, направиха филм за него, пет пъти го гледах.....след това...много харесвах Сена, не исках да повярвам че няма да го видя повече на пистата, въпреки че гледах гонката и катастрофата.....
      Сега спрях да гледам формулата, но автомобилите си остават най голямата ми тръпка и радост от материална гледна точка...
      наздраве!
      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Доби пожелавам ти това което ми е мечта ,или едно Мазерати.
        Истински джип не ми е на сърце щото, ми е писнало от тракторите в калта.
        Тия дето се калят нарочно боб да ядат, баси аз съм в калта и мизерията почти всеки ден.
        Наздраве!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          И аз съм си мислил какво ми е на сърце, ма излизат доста. Джип задължително, спортен, за пазар, сериозен ретро, лимузина, кабриолет, някакво чудовище...
          Аре стига, че...
          Наздраве!
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Така е Божка мечтите край нямат ,но и те се сбъдват,само живи и здрави.
            Наздраве братле!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Наздраве Тише, Божич, дано да се сбъдват, но поне са безплатни....мечтите де!
              Тишо, на леля си ли ще говориш за кал и прочие, от 30 години все в горите и калта, писнало ми е все със камиьони и джипове да обикалям, и да минавам все от там където няма пътища....а за ремонти и дърпанки просто не питай, студ и мраз, нафтата замръзва, моя чичо вика крещи, сякаш аз съм му виновна, да не говорим че съм си трошила скоростна кутия от дърпане на камиьоните ни....а за ЮМЗ то не ми се пише....отказах да го карам категорично.....От три години му пиля на главата да я оставим тази работа ма то магаре като е свикнало да опъва няма спиране....сега се е хванал овошни градини да прави, абе селска работа, ама и да легнеш да чакаш не става.
              Айде лека храня бебчо и лягам...
              Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Така е Доби, всеки си знае дереджето и си мери според софрата.
                Кака си ми и ще те уважавам, само ако за трактори и кал не говорим.
                Хайде,вдигам наздраве за внучката Доби!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Няма да забравя като лапе 14 ,15 годишен, когато бащата взе една текезесарска каруца за чифт коне и ми хвърли дъртия елтос и електрожена пак кютюк да я преправя за еш с надстройки.
                  Хал хабер си нямах от света, а как тежеше мамка й и ракета. Баси детството, приятелите ми играят футбол а аз надупен с работа ,пък що бой съм изял задето съм избягал.
                  Имаше краварски период, гледахме около 20 дойни крави и си бях измислил лостова система с опорна точка когато се телят, мале как съм дърпал телето и съм ревал от яд, че съм сам и няма кой да ми помогне.
                  Много коне се изтъркаляха преди да дойде ЮМЗто-набора, имахме една арденка-руски тежковоз Кукла -любимката ми, беше си трътла за езда, но за теглене нямаше равна.
                  Дърпаше 1000 тухли единички в същата каруца ,която бях преправил с скъсано сухожилие на предния десен крак без да изохка и си отиде на касапин.Само седлото ми остана от нея, а бях мераклия и бях набарал едно от първата световна с място за сабя и за теглене на оръдията с козя кожа отвътре да не спарва коня.Седлото си стои и досега и обира праха.
                  Сега сме земеделци на трактори или 300 моточаса смяна на двигателно 700 смяна на трансмисионен филтър 1400 масло и филтър с преден мост и крайни предавки и тъй нататък ,липсва ми старото време или пак да съм лапе но с дърт акъл.
                  Мамка му само изречение исках да напиша,съжалявам братлета!
                  Наздраве!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    А добро утро!
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Добро утро!
                      0осем9осем7шест0осем7едно
                      Миро

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Добро
                        RAV 4
                        F650GS

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Добро утро!
                          Вчера се мотах из Родината и констатирах, че пролетта вече дошла навсякъде

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          На днешния ден преди 22 години бай ви Колю се жени. Не знам дали е радостен или тъжен повода, ама пийте по едно за семейното ми здраве.....
                          Честито.
                          Да сте живи и здрави и двамата да се търпите още два пъти по толкова. Особено тя теб, де .
                          Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            А добро утро!


                            Коле,живи и здрави!
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              А Добро и от леля ви, снощи с Тишо, се върнах във времето на Нефертити, само че аз не бях тя....
                              Е Тишо, беше в по новото време.....
                              Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Добро утро! Току що ми се роди племенник! Да ни е жив и здрав малкия нов член на семейството! Почерпете се за негово здраве!

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:product_126.jpg
Прегледи:1
Размер:62.8 КБ
ID:5571107 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cheesecake-wedding-cake05.jpg
Прегледи:1
Размер:64.7 КБ
ID:5571108
                                Кръвна група 0+

                                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 24 потребители онлайн. 0 потребители и 24 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X