Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
    Става въпрос за формата в която са го изгризали . Наздраве
    Жика, като погледнах снимката, първото което си помислих беше за формата.
    Мамка им мишоци и плъшоци, абе ти да не си объркал отровата с виагра?
    Наздраве!
    Последно редактирано от тихич; 04-03-14, 19:08.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Виве, само някакъв Анди ми се привижда тези дни по улиците, ама аз не му се привиждам.

      Наздраве!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Абе до сега не съм ги закачал ,и те гадинки викам си да ядат ,да ядат, колко ще изядат..........ама сега минаха границата. Наздраве
        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Бах ма'а му! Половината Бар у една кръчма и никой никого не видел! Само остана на снимката на брат'чеда да беше и ТигАро как си тръгва и ви признах! Ма така е! Багеро и брат'чеда не се обадиха, Тигаро и той! Нека ви е! Който ми се е обадил днес е ял джолан , тип "мамата си Жаса"!
          Наздраве!
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
            Като дойда в шопландия някой ден,да ме закарате и аз да прасна едно шкембе ...
            Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
            Ето,вече и във Варна знам къде ще ме карат да ям шкембе!...
            Са остана някой да ти прати линк как се излиза от царево с Орела и гладен няма да останеш.

            Наздраве!
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Много хубави ребърца, ммм... И как влиза винцетооо. Утре май ще съм на шкембе и аз. В бистрото дето ядем на обед не е нищо специално, но на мен си ми харесва. С повечеко чеънТ и повече Юто... И гасиш с бира.
              Абе балканска идилия... Де да знаят немците или англичаните какво изпускат, ама не-еврогей, та еврогей...

              Наздраве.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Malkiya Rumba Преглед на мнение
                Виве, само някакъв Анди ми се привижда тези дни по улиците, ама аз не му се привиждам.

                Наздраве!
                Ми привиди му се де.

                Наздраве!
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                  Са остана някой да ти прати линк как се излиза от царево с Орела и гладен няма да останеш.
                  Той е излизал ме, два пъти съм го виждал на Перла...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                    Бах ма'а му! Половината Бар у една кръчма и никой никого не видел! Само остана на снимката на брат'чеда да беше и ТигАро как си тръгва и ви признах! Ма така е! Багеро и брат'чеда не се обадиха, Тигаро и той! Нека ви е! Който ми се е обадил днес е ял джолан , тип "мамата си Жаса"!
                    Наздраве!
                    Не бе Кръстник , тя ги прекарва един по един през кръчмата... наздраве
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                      Бах ма'а му! Половината Бар у една кръчма и никой никого не видел! Само остана на снимката на брат'чеда да беше и ТигАро как си тръгва и ви признах! Ма така е! Багеро и брат'чеда не се обадиха, Тигаро и той! Нека ви е! Който ми се е обадил днес е ял джолан , тип "мамата си Жаса"!
                      Наздраве!

                      Гена, нямам време за срещи и изчаквания, освен ако не се засечем случайно. С колегата сме си началници, ма и работа трябва да вършим.
                      Мойта кола остава в Бистрица през деня, та слизаме с неговата. Та и превоз нямам в истинския смисъл.
                      Такива ми ти работи.
                      Наздраве!
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                        Не бе Кръстник , тя ги прекарва един по един през кръчмата... наздраве
                        Чшшш, наиш как звучи тва! ТигарО сам се е прекарал. И Гриша сам си дойде. Пък доколкото помня и ти. С "Великата стена".

                        Наздраве!
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Е, те това е повод за яко пЦуванье.
                          Да седим у една кръчма, у един и същи ден и час, и да се разминем. Гадост нЕква.

                          Наздраве с ракийка и туршийкаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:kef.gif
Прегледи:19
Размер:7.4 КБ
ID:5568569
                          Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Еееееми...
                            Наздраве, Гриша!
                            Наздраве на всички!
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                              Са остана някой да ти прати линк как се излиза от Царево с Орела и гладен няма да останеш.

                              Наздраве!
                              Хмммм,пресмехул голям си ти!Виж до дядото знам как се ходи,а там гладен-никоГИШ!Наздраве!
                              HONDA DOMINATOR 650
                              ОРЕЛ ASTRA
                              РСПБЗН-Приморско

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Хайде да подразня или от прясна свинска мръвка по вкусно няма, визирам домашно заклано, не кокалаци и тем подобни бълвочи дето ги готвят в заведенията.
                                На Колето рецептата за натурален бахур е превъзходна! (Ей Коле, умряхме да се смеем с бащата за тоя ориз.)

                                Наздраве!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 29 потребители онлайн. 0 потребители и 29 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X