Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Голяма лизгавица беше днес. Ама тойотата на Цецо си върви, макар на места "на верев".
    После огънчета, месца, сланинка, вино, абе както си му е редът.

    Сега си допивам с червено и замезвам с остатъците от месцата.

    Наздраве.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
      За някои , като целия наш окръг свободата е дошла чак 1912 г. и дефакто ние празник нямаме , но пак празнуваме , ...сите българи заедно ...наздраве дедо Попе
      Саше, те ората казват, че не сме се освобождавали бре, даже тогава сме си живели по-добре от всекога... ама айде от нас да мине ...
      Наздраве на всички!
      RAV 4
      F650GS

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Ма много е смешен тоя фейсбук: Напишеш, че си зле - 108 коментара; напишеш, че си добре - мълчанието на агнетата Забава!

        Наздраве!
        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
          Саше, те ората казват, че не сме се освобождавали бре, даже тогава сме си живели по-добре от всекога... ама айде от нас да мине ...
          Наздраве на всички!
          Наздраве дедо Попе....
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
            Наближава моментът в който ще влетя в централния офис на ЧЕЗ и... 'айде на първа страница в утрешния вестник. ...
            Да не си бръкнал в контакта?

            Наздраве!
            Suzuki Jimny, 1.3, 2009

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Честит истински празник, братлета и систърс!
              Наздраве за добър вечер!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Наздраве!

                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Наздраве

                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                    Ти че няма да е направиш тази работа-няма!Ма за държавата си прав!

                    Наздраве!
                    Слушай сега: Тия гадове ме карат след съгласуван с тях проект да местя ГРТ (главно разпределително табло). Добре! Нов проект, ново съгласуване, и а-ха да го изградя - Не може да е тук, а ще е тук!!! Бе ей аланколу, кой ще ми гарантира, че пак няма да си зачетете печатите и подписите и ще кажете "Местете те го"!?!?
                    До тук съм назад само заради тях с 12000 лева. Новото местене ще ми струва още 10000, отделно ми искат такса присъединяване пак 10000 лева!!! Това пък що, бе... Аз ви давам абонати до живот и вместо вие да ми платите заради това, то аз трябва го правя!!!

                    оаьантоьвнго аогпаог ьао - (цензура) - Къде е ДКВР, къде е... аогвньтвгаоьтог тогьвнтаго (цензура).

                    Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                    Сват ми, свършвам ракията и мисля да те накажа.

                    Наздраве!
                    Не барай, че съм под влияние на тъмни сили, и... така да се каже - нека си останем добри Утре ще се видим.

                    Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
                    То и във Варна потрошиха Енергопро, и бат Бойко, Фърли оставката ма файда Йок, празнуваме освобождение от турско робство(мое ма обанят, но аз така съм го учила, и така го знам от дедите си) и пак те ни управляват турските бейове и паши, заедно с бившите държавници от БКП, само че децата и внуците им......а обикновенният турски електорат бачка и се моли да стане и за него по добре.
                    Е Йок аркадаш по арно йок. Ние си драскаме, политиците си градят сейфовете и си ги пълнят.....алал да им е.
                    Оспамих и спама айде на шам фастък с малко виски. Наздраве!
                    Нямам какво да добавя!
                    Наздраве, Доби!

                    Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                    Саше, те ората казват, че не сме се освобождавали бре, даже тогава сме си живели по-добре от всекога... ама айде от нас да мине ...
                    Наздраве на всички!
                    Наздраве, Дедо Попе!!! Честит Национален Празник и на теб! От историчари и патриотари, гъзещи се на силния на деня сме на т'ва дередже (бе дееба, от къде се появи тая дума у нашия език, а).
                    Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Тоа па Гриша цитирА цЕлия бар, само мен ме пропусна! МноУ ти здраве, Гришко!

                      Наздраве
                      Кръвна група 0+

                      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                        Тоа па Гриша цитирА цЕлия бар, само мен ме пропусна! МноУ ти здраве, Гришко!

                        Наздраве
                        Горкото Вили, остана нецитирано пак....



                        Наздраве!
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Ааа, и мен ме пропусна...

                          Ама да му кажа да не бърза с нахлуването в офиса. Нека първо да ми изгостува обещаното гости, пък после и аз ще нахлуя заедно с него. Не, че имам конкретна причина, ама щот' е приятел, и щот' "на енергото мамицата им"...

                          Айде наздраве.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                            Слушай сега: Тия гадове ме карат след съгласуван с тях проект да местя ГРТ (главно разпределително табло). Добре! Нов проект, ново съгласуване, и а-ха да го изградя - Не може да е тук, а ще е тук!!! Бе ей аланколу, кой ще ми гарантира, че пак няма да си зачетете печатите и подписите и ще кажете "Местете те го"!?!?
                            До тук съм назад само заради тях с 12000 лева. Новото местене ще ми струва още 10000, отделно ми искат такса присъединяване пак 10000 лева!!! Това пък що, бе... Аз ви давам абонати до живот и вместо вие да ми платите заради това, то аз трябва го правя!!!




                            Нямам какво да добавя!
                            Наздраве, Доби!


                            Тука и аз няма какво да добавя,нещастници мръсни!Ма държавата е за глецане първо!



                            Наздраве!
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              И на водоснабдяване, и на всички останали!
                              Както e заглавието на песента.
                              Наздраве!

                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Ааа, и мен ме пропусна...

                                Ама да му кажа да не бърза с нахлуването в офиса. Нека първо да ми изгостува обещаното гости, пък после и аз ще нахлуя заедно с него. Не, че имам конкретна причина, ама щот' е приятел, и щот' "на енергото мамицата им"...

                                Айде наздраве.
                                Да станем трима,а?Брой и мен с нахлуването!

                                Наздраве!
                                HONDA DOMINATOR 650
                                ОРЕЛ ASTRA
                                РСПБЗН-Приморско

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X