От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Щом сте рекли:Наздраве!
Щом сте рекли:Наздраве!

. Не знам дали е геройство да караш мръсна кола, аз моите си ги мия редовно
.Наздраве
Тук са 31 потребители онлайн. 0 потребители и 31 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар