Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Амии, просто траялните машини си минават през дупките, докато другите джипки се изпотяват само при гледката на пеизажа.
    Същото е и с джипкаджиите.
    Пък щото при трофито изобщо не се трошат полуоски или други авточасти... Спомням си един дето викаше, че били като един 2700 кила голф...

    Айде наздраве.
    Знаех си че няма шанс да те разубеждавам, ама бях длъжен да пробвам. Дето се вика- по 4 пръста кокал и един аспирин в центъра. И не разбирам, защо постоянно се мъчиш да ме захапеш за задника? Комплекси ли имаш нещо или има друг проблем?

    Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
    Това подчертаното, ще се направя че изобщо не съм го видял и прочел, затова няма да го коментирам (+18)!
    Аха, то само с подчертаване ако ставаше. Наздраве.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
      Наздраве банда!
      Генчев, ти ко прайш в еректомобила бре? За туй ли толкоз често се губиш, да не си преминал в баръТ Му
      Наздраве
      RAV 4
      F650GS

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Не съм преминал в клубът МУ. Просто не пия всяка вечер, а понякога пия на въздух. Колкото до аватара в колата МУ. Обеща ми по 10 ст. на пост. Включително и в спама. Наздраве!
        Последно редактирано от didogen; 09-02-14, 22:13.
        Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
          Не съм преминал в клубът МУ. Просто не бия всяка вечер, а понякога пия на въздух. Колкото до аватара в колата МУ. Обеща ми по 10 ст. на пост. Включително и в спама. Наздраве!
          Ауууу Генчев, ти и бияч ли станА бре? А относно плащането ... тва го не вервам, роашавия да даде кинти на некого различен от жена
          НАздраве
          RAV 4
          F650GS

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Добре де, поправих го. Пиша на новата призната за стандарт азбука и леко се бъркам. За кинтите, той ще каже. Нещо се позагуби след предоставените около 900 поста. Наздраве!
            Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
              Слабо се пие!
              Наздраве с ....... !
              Тъй вярно Бочка,наздраве братле!
              Допивам последните кутийки бира и живот и здраве от утре на наливно Шуменско. Само всичко да сработи и ще пробвам всичките бири които се предлагат у нас в кегове до 30 кила,само Каменицата е в 50 кила кегове F-word.
              Един казва ,че отворен кег бира трае до 3 дена, а друг до 10- това практиката ще покаже
              Статистиката за страната, за изпита бира на потребител сочи 70 литра за година, малеееее аз 700 литра си ги знам мотамо, само от авиценска гледна здравна точка.
              Кеф, литри не знае.
              Наздраве братлета!
              Последно редактирано от тихич; 09-02-14, 23:10. Причина: бирени запетайки

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                аз 700 литра си ги знам мотамо

                Айде наздраве!
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Наздраве, цистерни!
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение

                    Айде наздраве!
                    Наздраве Божич !
                    Досрамя ме, да умножа 6 литра на ден по високосната година.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Бирения корем, в тая любима симфония с цигулки и контрабаси е неизбежен

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3



                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Само не ме мислете за егоистично копеле, щото първо с наливното си представях как на годишния събор тази година ще почерпя всеки от бара с студена бира, само пак да не е по време на слънчогледовата жътва.
                          Баси кофти датата.
                          Баси цитаделата или парадокса.
                          Дано вали на нивата и времето да е с нас.
                          Бах са в антитракториста, ама пусти мерак да се наздрависам на живо

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Изтрих си приказките.
                            На пияна глава става толкова двусмислено, че ако искаш да кажеш добра дума или да насърчиш някой ще прозвучи като присмех, а не е така мамка му, но наздраве да е
                            Последно редактирано от тихич; 10-02-14, 00:25.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Ако изобщо, след тия бири успея да извлека есенцията на тази песен с широко отворена душа
                              то на драго сърце ще я приравня с тази на Крис Риа
                              Даже с думи е трудно да се каже- Велики са!
                              Наздраве!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Няма нищо по- гадно сам да поркаш и нищо по- хубаво- щото никой не ти секва мерака, сладко е наздравето -когато всеки мълчи или спи, но по горчиво е сам мамка му.

                                Винаги до скапани истини, или винаги до никъде .Или пак наново.......
                                Всъщност, всичко хубаво или лошо е търкаляно ,че и изтъркано и май само нас чака, да се претърка или дотъркаля, да ева тоя живот негоден....

                                Баси ,каква по плитка глупост или истина да напиша на последна чаша бира?
                                Последно редактирано от тихич; 10-02-14, 03:40.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 54 потребители онлайн. 0 потребители и 54 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X