Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Бахти гадната витара... Където и да отворя-всичко е леш и е за смяна. Ама вече я посъбрах, утре след работа трябва да довърша туй-онуй и да я пробвам.
    После Комаровски да си я взема, че побелях от нея.

    Наздраве на почти всички.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Бахти гадната витара... Където и да отворя-всичко е леш и е за смяна. Ама вече я посъбрах, утре след работа трябва да довърша туй-онуй и да я пробвам.
      После Комаровски да си я взема, че побелях от нея.

      Наздраве на почти всички.
      Нидей рива, гат еди кифтетата ни рива а?

      Наздраве Храсиф!
      Р.П.(RFF) 0898677590
      Пътна помощ
      ДЕНОНОЩНО

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Така са витарите, като ако. Колкото повече ровиш, толкова повече мирише.

        Наздраве!
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          И двамата сте много далеч от истината.
          Плешивия щото не знае кога ям кифтаците, а именно в момента-пийвам си винце и мезя с кифтета.

          Вива заради обобщаването. Няма значение марката, важното е как е поддържана, и колко е джаскана преди да се обяви за продан.
          Конкретния екземпляр струва не повече от 500 лева-цената на скрап, а на Жоро Донев витарата си светеше и нямаше почти никакви забележки за ремонт.

          А аз днес разбрах, че вече няма да съм витараджия. Като се постопи снега витарата се показа от пряспата, и залегнах отдолу да видя колко е огъната рамата от удара. Амии... много е зле. Мислех си за възстановяване, ама ще отиде на бракуване. С възлите и агрегатите ще се прави тръбарка за траял, ама кога ще стане-Божа работа.

          Айде наздраве.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Ся остава да речеш, че ще направиш форд/нисана състезателен
            НаздравИ
            RAV 4
            F650GS

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
              Ся остава да речеш, че ще направиш форд/нисана състезателен
              НаздравИ
              Тц, той е мнооого далеч от състезанията.
              Започвам да обмислям каква да е бъдещата бегачка за трофи, ама и там съм само на фаза "мечта".

              Наздраве.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                А аз днес разбрах, че вече няма да съм витараджия. Като се постопи снега витарата се показа от пряспата, и залегнах отдолу да видя колко е огъната рамата от удара. Амии... много е зле. Мислех си за възстановяване, ама ще отиде на бракуване. С възлите и агрегатите ще се прави тръбарка за траял, ама кога ще стане-Божа работа.

                Айде наздраве.
                Е те сега е момента да споменеш с много убави думички един, дето пуска тука диско чалга и кара Мегдан.
                Щото от едно време е знайно- бутне ли някъде веднъж-рано или късно се чупи.
                Наздраве!Ч
                Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                  Днес, бръмнах малко с мАторя ... само 250 км.
                  Ходих с едно другарче на "Пъстървата" в с. Енина - до Казанлък.

                  Страхотно местенце!

                  Нали,налии И аз го харесвам !Изобщо нявсякъде в подбалкана е хубаво!Разминали сме се по пътя
                  Наздраве!
                  Колкото по божествено красиво е нещо,толкова по безбожно скъпо е...

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    А аз днес разбрах, че вече няма да съм витараджия. Като се постопи снега витарата се показа от пряспата, и залегнах отдолу да видя колко е огъната рамата от удара. Амии... много е зле. Мислех си за възстановяване, ама ще отиде на бракуване. С възлите и агрегатите ще се прави тръбарка за траял, ама кога ще стане-Божа работа.

                    Айде наздраве.
                    И аз ти разправях, че не става, ама ти е дебел черепа. Смени рамата, направи едни калници като на Петър Гто и си карай трофи. Туй траяла е луда работа. Отиваш на майната си за 10 минути каране. Ай наздраве.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Трета рама да слагам?
                      А и след тази, като знам как съм я правил(пясъкоструй, до най-забитото ъгълче, подсилване отдолу и на тръбите между гредите, грундове и други али-бали)-всяка фабрична ще ми се вижда кекава. Снимки и обяснения по рамата-в темата за франко, ако не си ги чел навремето.

                      А траяла, че е луда работа-така си е. Луда до немай къде. Ама пък аз да не съм кротък... И съм прозд, та не стоя мирен. А траяла е еманацията на офроуда, а аз когато правя нещо се стремя да се отдам изцяло. Та щом ще е офроуд-да Е! И не е вярно това, че е 10 минути каране, прочети темите за новия сезон в траялния шампионат.
                      Разбира се-трофито си има своя чар, също много ме кефи(особено когато съм пред теб в класирането), не смятам да се отказвам от него, но нямам финансов капацитет да поддържам две бегачки, а с една универсална не се получава.
                      Ама има време де, засега всичко е "пари нЕма"...

                      Айде наздраве за моите бъдещи творчески планове, пък дано да станат в по-кратък срок.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Ква еманация бре? Да се тръшкам в гуми от Белаз и да троша полуоски в дупки от багер. Баси офроуда. Оправяй се. Наздраве с айрян.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Слабо се пие!
                          Наздраве с ....... !
                          0осем9осем7шест0осем7едно
                          Миро

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Амии, просто траялните машини си минават през дупките, докато другите джипки се изпотяват само при гледката на пеизажа.
                            Същото е и с джипкаджиите.
                            Пък щото при трофито изобщо не се трошат полуоски или други авточасти... Спомням си един дето викаше, че били като един 2700 кила голф...

                            Айде наздраве.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Трета рама да слагам?
                              А и след тази, като знам как съм я правил(пясъкоструй, до най-забитото ъгълче, подсилване отдолу и на тръбите между гредите, грундове и други али-бали)-всяка фабрична ще ми се вижда кекава. Снимки и обяснения по рамата-в темата за франко, ако не си ги чел навремето.

                              А траяла, че е луда работа-така си е. Луда до немай къде. Ама пък аз да не съм кротък... И съм прозд, та не стоя мирен. А траяла е еманацията на офроуда, а аз когато правя нещо се стремя да се отдам изцяло. Та щом ще е офроуд-да Е! И не е вярно това, че е 10 минути каране, прочети темите за новия сезон в траялния шампионат.
                              Разбира се-трофито си има своя чар, също много ме кефи(особено когато съм пред теб в класирането), не смятам да се отказвам от него, но нямам финансов капацитет да поддържам две бегачки, а с една универсална не се получава.
                              Ама има време де, засега всичко е "пари нЕма"...

                              Айде наздраве за моите бъдещи творчески планове, пък дано да станат в по-кратък срок.
                              Това подчертаното, ще се направя че изобщо не съм го видял и прочел, затова няма да го коментирам (+18)!

                              Наздраве да ва ева сичките да ва ева!
                              Р.П.(RFF) 0898677590
                              Пътна помощ
                              ДЕНОНОЩНО

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Наздраве банда!
                                Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 22 потребители онлайн. 0 потребители и 22 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X