Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Наздраве знаете с какво!
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Как да му дадат виза щатите, нали ще проповядва млекопиене и Жак Даниелс и Жим Бим ще фалират (или ще им свършат запасите)
      Наздраве
      RAV 4
      F650GS

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
        Едва ли. По-скоро защото дължал много пари. Затова не му дали и виза за ЮСА.

        Наздраве!
        Ха!
        Че кой ще му даде на него пари!?!
        Наздраве!
        Suzuki Jimny, 1.3, 2009

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
          Що му викате Краси на Шефа? Това от КрасиФ ли е?
          Наздраве?
          Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
          Едва ли. По-скоро защото дължал много пари. Затова не му дали и виза за ЮСА.

          Наздраве!
          Освен това, е и млекар - човек поддържащ неестественият метаболизъм на възрастен здрав индивид от човешки род, водещ до калциолоза в ставите, блокаж на дифа, формиране на чужди хондрални тела от мастна тъкан, ръжда и атрофия на гумите!
          Това горното се поднася с еднодневна, написана на едно петолиние музика с три (от общо осем) ноти, съпроводена с джавкане и апел за прилагане на нов морал при употребата на... мляко

          Наздраве! .
          Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Здравейте Красимировци и Красимирки.
            Не забравяйте да връщате борочвете дето ги имате, и няма да ви разнасят из нета.

            П.П. Съвсем сериозно-не бъзикайте Жоро на тема "Краси".
            Сериозно.

            Айде наздраве.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
              Освен това, е и млекар - човек поддържащ неестественият метаболизъм на възрастен здрав индивид от човешки род, водещ до калциолоза в ставите, блокаж на дифа, формиране на чужди хондрални тела от мастна тъкан, ръжда и атрофия на гумите!
              Това горното се поднася с еднодневна, написана на едно петолиние музика с три (от общо осем) ноти, съпроводена с джавкане и апел за прилагане на нов морал при употребата на... мляко .
              Гриша, да не си пробвал центрофугата?
              Наздраве!
              Suzuki Jimny, 1.3, 2009

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Коле, добре, че се обади... съвсем сгазих лука... как не се сетих

                Поднасям искрените си извинения и моля да бъдат приети! Жоре,.. не знам какво да ти кажа... Извини ме!!!

                Дани, освен центрофугата, пуснах и сушилнята, че и изгладих, и по места наредих. Даже вечеря приготвих (по думите на децата е била "най-вкусната в живота им") и домашните написах (за това те излъгах домашните си ги пишат сами...), и им лъснах обувките!
                Що ли няма "Баща на годината"!? Винаги ще съм пръв... отзад напред де, ама пак е нещо..., с което ще се 'фаля из форума и ще лалам нон стоп насам-натам


                Наздраве!
                Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Да ви казвам едно наздраве дорде не съм заспал пред ТВ-то
                  RAV 4
                  F650GS

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                    ...Дани, освен центрофугата, пуснах и сушилнята, че и изгладих, и по места наредих. Даже вечеря приготвих (по думитна децата е била "най-вкусната в живота им") и домашните написах (за това те излъгах домашните си ги пишат сами...), и им лъснах обувките!...
                    За да не използваме груби изрази, нека да го наречем "художествено преувеличение" и да си стиснем ръцете
                    Наздраве!
                    Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Баси, изгледах четвъртата серия на "Предизвикателството", вечерях, мотах се насам-натам, и си мислех,ч е сте изпили две-три страници, а то-нъцки...

                      Що не пиете бре, срам ли ви е, или страх от утрешния махмурлук?
                      Наздраве на почти всички.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Май ще приключвам с водката и ще минава на биричка. Наздраве на останалите!
                        Женя Вълчанова 0888272565

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Айде Наздраве ви!
                          Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Докараха ми една витара да я човъркам. Ама толкова зле е правена, че почти всичко е за смяна. Днес свалих едната полуоска отпред за смяна на маншон(че са сложили някакъв само колкото да се вижда, че има-срязан с нож надлъжно, и хванат с миши опашки), и се оказа, че каретата имат страшен луфт, на всичкото отгоре единия карай с шлици незнайно защо е рязан с ъглошлайф. И още куп смотани технически(по-скоро антитехнически) решения които чакат решение.
                            Не завиждам на новия собственик.
                            То бива да си мюхлюзин, да стегнеш надве-натри някоя кола колкото за продаване, ама такова безобразие не бях срещал досега...

                            А допреди година си мислех, че не разбирам, и не смеех да кажа, че мога да правя коли. По сегашните стандарти-може да се нарека супермайстор(при все, че съм много далеч от тази титла), и да доя нещастните душички които не различават ключ от крик, ама "не мога такива неща да правя"...

                            Айде наздраве, след малко ви оставям.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                              За да не използваме груби изрази, нека да го наречем "художествено преувеличение" и да си стиснем ръцете
                              Наздраве!
                              Предвид спецификата на комуникация - не разбирам кои "груби изрази", чрез/и/или "художествено преувеличение" водят до стискане на ръце!
                              Допълнително ме обърква въртящото си очите човече... !!!

                              Наздраве!
                              Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Де ши одиш бре Койо стой тука
                                Наздраве
                                RAV 4
                                F650GS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 12 потребители онлайн. 0 потребители и 12 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X