Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение

    [ATTACH=CONFIG]675321[/ATTACH]

    Наздраве
    Дедо попеееее, със здраве да си го караш! И да не палувате със Попадията горе в спалното, че ще му разкачите тампоните на кабината и хамортисьорите!
    Наздраве да та ева!
    Р.П.(RFF) 0898677590
    Пътна помощ
    ДЕНОНОЩНО

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Адаш, а каква пътна помощ става от това .....
      Че и място за момите има

      Днес ще хвана мускулна треска от тоя сняг. Голямо ринене му дръпнах.

      С кафенце!
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Дедо попе честито нов камьон.
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
          Адаш, а каква пътна помощ става от това .....
          Че и място за момите има

          Днес ще хвана мускулна треска от тоя сняг. Голямо ринене му дръпнах.

          С кафенце!
          Ще водя тежки и напоителни преговори с Дедо поп да ми даде само горната част на кабината!
          И аз до сега чистих сняг, а тук на нашия баир как го е заледило, ако се пусна, трябва да ме чакате чак на Босфора, до там ще правя "жабки"!
          Наздраве!
          Р.П.(RFF) 0898677590
          Пътна помощ
          ДЕНОНОЩНО

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
            Туй, от горе, креват ли е?
            Не е. Само спойлер е.

            Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
            Честито!
            Със здраве да си го ползваш
            Благодаря!

            Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
            А, къде са ти веригите бре?
            Като зареждах магазина на брат ми с един москвич 412, да не мислиш че ми чистеха пътя, през зимата лопата и веригите ми бяха редовното забавление, ама не се оплаквах на БТВ, ами слагах веригите и карах, като имаше пряспа, се залавях за лопатата и ринех, защото стоката трябваше да е в магазина! Много се разгевезихме.
            Отливам за Макса!
            Ти можеш ли да чистиш целия Кесаровски баир с лопата бре а?

            Първоначално публикуван от jenia7812 Преглед на мнение
            Дедо попе, честито! Със здраве да си го ползваш! До преди малко ринах сняг пред магазина. След малко смятам да си ходим, че направо ще ни разбие работата. Наздраве на започналите!
            Благодаря!

            Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
            Дедо попеееее, със здраве да си го караш! И да не палувате със Попадията горе в спалното, че ще му разкачите тампоните на кабината и хамортисьорите!
            Наздраве да та ева!
            Нема бре спойлер е тва, само за еване мислиш

            Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
            Адаш, а каква пътна помощ става от това .....
            Че и място за момите има

            Днес ще хвана мускулна треска от тоя сняг. Голямо ринене му дръпнах.

            С кафенце!
            Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
            Дедо попе честито нов камьон.
            Аааа то ако стане пътна помощ балчишкия ще иска да го отмъкне целия

            Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
            Ще водя тежки и напоителни преговори с Дедо поп да ми даде само горната част на кабината!
            И аз до сега чистих сняг, а тук на нашия баир как го е заледило, ако се пусна, трябва да ме чакате чак на Босфора, до там ще правя "жабки"!
            Наздраве!
            Съгласен съм да преговаряме дълго хранително и напоително за твоя сметка
            Ного ми е интересно как от теб ще стане жаба
            Наздраве
            RAV 4
            F650GS

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              В балчишката уйкипедия пише: "Жабките, причинени от нерези или друг добитък, се наричат кашалотки."
              Наздраве!
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Тази сутрин изринах за норматив снега пред гаражите- моя и на комшията, нямаше как да изляза затапен с три коли на пътя.
                На път за село стигнах до Сенокос и до там ,пътя до Пряспа беше навят с преспи, сякаш не случайно са му измислили името,дано никой не се разболее или допре до бърза помощ, щото си е жив капан.
                Върнах се и си купих литър Финландия и два литра сок от грейпфрут, отлях за Макс и нарекох всяка глътка от тази бутилка- да бъде изпита с уважение и респект към негоНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF3020.jpg
Прегледи:1
Размер:187.3 КБ
ID:5558365
                Не съм имал късмета да кажа наздраве на Макс приживе, нито на адаша, но покрай всички по стари членове на бара, от сърце ще изразя почит в негова памет.
                Личното ми мнение- повлияно от това което вярвам е, че сме вечни души облечени в тела. И днес Макс празнува с адаша и ангелите са сервитьори.

                Поздрав за Макс и бара!
                Последно редактирано от тихич; 27-01-14, 15:07. Причина: ЧРД Макс

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                  В балчишката уйкипедия пише: "Жабките, причинени от нерези или друг добитък, се наричат кашалотки."
                  Наздраве!
                  Балчишкия ако напрай жабки у Босфора може да предизвика нов потоп.
                  На нас клиренс ни трябва , не скорост

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Вчера важен, триетажен, с много бой влязох (във вектрата - през задния проход); запалих и разчистих и тритр МПС-та (нещо маторя пропущих да го разкопавам, що ли.. ;-))
                    Сутринта, още по-важен отивам на работа, отварям нивата, и таман да запаля.. и... тоци - йок.
                    Яйде пак, копай Жиб, хубаво, че теранозаварът пали на четвърт, ама пак 2 пръста Уед...

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:270120147136.jpg
Прегледи:1
Размер:149.2 КБ
ID:5558369Натиснете снимката за да я уголемите

Име:270120147137.jpg
Прегледи:1
Размер:146.1 КБ
ID:5558370
                    Преди малко ходих да пускам тоци на нивата - к@рец; капакът с 15 сантима леден блок отгоре.
                    Наздраве на всичките, Зжоре, ако знаеш Пламен как ми се смя цял ден, докато се борех с леда като свиня с тиква...
                    Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Човек преосмисля миналото и идва време за промяна, не само за който слуша, но и за който пее и свири.
                      Юръп си ми бяха лиглъовци преди на хеви метъл фона, но днес някой се е променил.

                      Бутилката водка продължава да пълни чаша с уважение към Макс и така до новата

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Работната Ми седмица свърши. От утре започва уйкендът Ми.!
                        Гадничко, че и по дофтори требе да ода, ама ша мини...
                        Ае.............. с кис-зел и пражолки..))
                        Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                        -----------------------------------------------
                        Питието определя съзнанието....
                        -----------------------------------------------
                        0887770735

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Почивай в мир, Максе. Знам какъв е подаръка, но ще си мълча. Зори да си каже.

                          П.П.
                          Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
                          Сутринта, още по-важен отивам на работа, отварям нивата, и таман да запаля.. и... тоци - йок.
                          [ATTACH=CONFIG]675373[/ATTACH]
                          Туй място гаче ми е познато - едно време даваха билетчета за риболов тъдявас.
                          Назкайве.
                          Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                            Почивай в мир, Максе. Знам какъв е подаръка, но ще си мълча. Зори да си каже.

                            П.П.


                            Туй място гаче ми е познато - едно време даваха билетчета за риболов тъдявас.
                            Назкайве.
                            На мен и мястото ми е много познато и джипката каточели е на един мой приятел, ама кво прай там - никаква идея нямам!

                            Наздраве!
                            Р.П.(RFF) 0898677590
                            Пътна помощ
                            ДЕНОНОЩНО

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Отлях за Макса..
                              Ае...
                              Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                              -----------------------------------------------
                              Питието определя съзнанието....
                              -----------------------------------------------
                              0887770735

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                И аз съм виждала такъв теранозавър някъде, ама къде. Май беше петък.

                                Наздраве с весело чайче за загрявка.
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 53 потребители онлайн. 0 потребители и 53 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X