От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Ще седя мирна още 3 (три) дни. После - не обещавам.
Наздраве!
Ще седя мирна още 3 (три) дни. После - не обещавам.
Наздраве!
Наздраве!
Наздраве!
Наздраве!
,и Евгени не яде агнешко!Наздраве!
!Наздраве!
Тук са 25 потребители онлайн. 0 потребители и 25 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар