Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Вили, наздраве братле!
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Абе нещо ме хванаха нервите.На вас не вили се случвало?Всичко ми е омръзнало,абе сещам се на къде ме тегли ама,е студено още.Искам да яхна мотора и да ви обиколя всичките,ей тъй да пием по едно!

      Ае наздраве че много се разприказвах нещо!
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Наздраве пиянде
        Ей Коле, след тая обида ще отида до Ивански и ще навра две кила Кимбо в радиатора на юмзто дето вчера чистеше, поне веднъж с хубаво да ме споменеш..........и кило червен пипер да ти пари на очите докато се мъчиш
        Наздраве!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
          Ей Коле, след тая обида ще отида до Ивански и ще навра две кила Кимбо в радиатора на юмзто дето вчера чистеше, поне веднъж с хубаво да ме споменеш..........и кило червен пипер да ти пари на очите докато се мъчиш
          Наздраве!
          Това не е обида бе простак!
          В бара да те нарекат пиянде е признание. И с чест трябва да носиш званието. Т.е-като се напиеш да не повръщаш, и да не си признаваш, ако имаш махмурлук.

          Айде сега наздравенце.

          А за Кимбото може да не ходиш чак до Ивански. Аз съм ти 18 километра по-близо. А и втората реколта е станала супер. Е, не е като истинско вино, ама е в пъти по-добре от "хайдушко", "механджийско" и каквито там бълвочи продават за трийсе стинки килото...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
            Те баровците снимки не правятБаровец..баровец..баровецАмин!

            Наздраве!
            Бравос бре Ангеле, не искаш да влизам вече в бара ли?

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Това не е обида бе простак!
            В бара да те нарекат пиянде е признание. И с чест трябва да носиш званието. Т.е-като се напиеш да не повръщаш, и да не си признаваш, ако имаш махмурлук.
            Тихич, все едно да кажеш на Кольо, че е умен
            Наздрави
            RAV 4
            F650GS

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Трябва да се свиква с Колето.
              Само дето не разбрах, простак какво призвание е?
              Абе такива агнешки глави ще ти набивам като ти донеса кафето ,докато се о или изагне коча.......не не ще взема набора да ти измери температурата
              Наздраве с биричка!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                да кажеш на Кольо, че е умен
                Ти на кого викаш умен бе!!!!!!

                Айде наздраве, и леко с обидите

                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Абе, Тихич, стига чел между редовете, бе! Споко! Тук лоши хора няма!

                  Наздраве!
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                    Абе нещо ме хванаха нервите.На вас не вили се случвало?Всичко ми е омръзнало,абе сещам се на къде ме тегли ама,е студено още.Искам да яхна мотора и да ви обиколя всичките,ей тъй да пием по едно!

                    Ае наздраве че много се разприказвах нещо!
                    Това значи че ти е време да си купиш джип и с него да ни навестиш....наздраве
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                      Трябва да се свиква с Колето.
                      Само дето не разбрах, простак какво призвание е?
                      Абе такива агнешки глави ще ти набивам като ти донеса кафето ,докато се о или изагне коча.......не не ще взема набора да ти измери температурата
                      Наздраве с биричка!
                      Щом ще носиш агнешки картуни да се обадиш и на мене, знаеш ли как ги обичам
                      Наздрави
                      RAV 4
                      F650GS

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Ачо, случва се! Много е тъпо, но е факт. Като те хванат нервите прави нещо, което ти харесва Отпускащо е. Иначе трябва да претрепеш някой
                        Кръвна група 0+

                        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                          Само дето не разбрах, простак какво призвание е?
                          Недей да се вързваш за всяка дума. За мен "простак" си е също признание, ама истината не понася всекиму. Повечето се правят на голЕма работа, и да им кажеш, че са прости го приемат като обида. А всъщност над 90 процента от народонаселението са прости, прости, тъпи, та чак вдлъбнати...

                          Ко ще има агнешки главички-стой си у равна Добруджа, ако дойдеш-аз ще избягам. Това е баси простотията, сериозно!

                          Наздраве.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                            Щом ще носиш агнешки картуни да се обадиш и на мене,
                            Земай ги сичките. После главата ти ще е на ръбове половин месец.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                              Като те хванат нервите прави нещо, което ти харесва. Отпускащо е........
                              Верно е отпускащо, ама нещата които ме отпускат карат доста други да се стягат, и става скандал

                              Наздраве Вили.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Ко сте се разщуряли ве, уж бехте кротки пияници.

                                Наздраве!
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 63 потребители онлайн. 0 потребители и 63 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X