Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    Останалото утре, че ме мързи и ми се доспа.
    Недей да сееш мързел ,че на малцина им се пие!
    Наздраве Таргич!
    Наздраве на всички!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Лека вечер на всички.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Лека братлета или good night, night night, don't let bed bugs bites.....

        Наздраве с последно винце!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          По-точно лека ношт!
          Наздраве!
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
            Балчишки, ако можеф леля за тва ти ЗречениЕ, аз щах та =ва, ма ша ма съдят за развращаване на малолетни....та ша са въздържа.
            първо да уточня, паламудя е осигурен от зетя ми, който има магазин у София, и неговите имат склад у Бургас, та стоката е убава, и истинска, а на сичкото отгоре и цените са му конкурентни щото иска да го научат....та нема лабаво.....

            Отче, освен хубавата риба, имаше и тендЖура с мръве, подправени и убу измъчени на ракетата на дедо Коко, а освен тва имаше и гърдички пак минали през ракетата....имаше и още гръдни обиколки ма няма ги казваме щото земе некой да получи инсултоивфаркт.

            А и от мен На Джакче с орехи и лешници дорде станат пилешките мръвки у фурната ни...
            Лельо, споко, те съдят само под 18, а аз ги чукнах 2х18+4 лазарника!
            За рибити, уточнявай те се бе колеги, да ва ева!
            От утре, всички в магазина на зетя на Леля! Какво е това безконтролно купуване на риба от където ви падне, ще се наказваме, колеги!
            Наздраве да ва ева!

            Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
            По-точно лека ношт!
            Наздраве!
            Специално наздраве на Божич!
            Р.П.(RFF) 0898677590
            Пътна помощ
            ДЕНОНОЩНО

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Румене за набор 73, наздраве няма ли бре?
              Или викаш евал съм ги като Кольо.
              Казвам ти наздраве и на Колето и на всички, отивам за винце от гаража, че да го пробвам, оти от мазата къде го крия бързо изфирясва.
              Наздраве!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                Румене за набор 73, наздраве няма ли бре?
                Или викаш евал съм ги като Кольо.
                Казвам ти наздраве и на Колето и на всички, отивам за винце от гаража, че да го пробвам, оти от мазата къде го крия бързо изфирясва.
                Наздраве!
                Наздраве наборе! (без да та ева)
                Р.П.(RFF) 0898677590
                Пътна помощ
                ДЕНОНОЩНО

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Пълен ташак е да седнеш с набора и Радо и Таргигов на маса- пълна суша и скука, но в бара съм като роден отново или най мощния и откровен дрисльо, а и зная две три песни, не на кръст, но на опаки или саркастично смотани копелета или напук в точката на сарказъма готини братлета или поздравче с банда дето тайно я мразя или очевидно вече обичам след 10 години без тъпанчета в устата
                  Наздраве с гаражно винце !

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
                    Наздраве наборе! (без да та ева)
                    Винаги ще те кътам и уважавам братле и Колето и Митака и Таргича и Добито и всеки от шибания край на България където ни е изсрал късмета в не знам си кой кенеф, ще се държим и ще можем
                    Наздраве братлета! извинете за ирландското което е лека мъка но ,католическото мамка му е война, далеко от тия копелета и само наздраве
                    .....умирам за гинес ,но наливен и никви кутийки-ве!
                    Като млад предпенсионер само лека братлетаи никога не слушайте тия айриш стафф без Гинес в ръка .....там отънява джоба, но не и тръпката ....и не се дървете на харесвате ли задници, там са самооооо чикиджи будали ,опазил ме не знам кой да погледна, но един Ачо стигада ме прости пред масата с кафенцето за почерпка
                    Лека ,отивам да гладя бръчките в живота и от простора на терасата
                    Наздраве с винце !
                    Последно редактирано от тихич; 13-01-14, 02:59.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                      Пълен ташак е да седнеш с набора и Радо и Таргигов на маса- пълна суша и скука, но в бара съм като роден отново или най мощния и откровен дрисльо, а и зная две три песни, не на кръст, но на опаки или саркастично смотани копелета или напук в точката на сарказъма готини братлета или поздравче с банда дето тайно я мразя или очевидно вече обичам след 10 години без тъпанчета в устата
                      Наздраве с гаражно винце !
                      Да се ....в боклука и аз не се разбирам но за поправка приемате ли два поздрава от сърце?

                      кеф ми е да навирам това което сърцето обича с 30 години назад
                      Наздраве братлета !
                      Баси колко я показва ,пускай бре!!
                      Последно редактирано от тихич; 13-01-14, 04:43.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Добро утро с добро сърце ,но с винце, докато не свърши няма кафе.
                        Наздаве!
                        Последно редактирано от тихич; 13-01-14, 05:27.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Наздраве на набора, на другите добро утро!
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Хаха Вивето и Жиката се появиха и изчезнаха
                            Е мамка му по ангелите все пак си е бар наздраве и спазваме това което не се спазва, иначе си е чиста догма или запор или дразнене сутрин- ей затова не се сетих мамка му
                            Наздраве да ви обичам!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Чакай поне да си измием очите и да загрее кафемашината в бара.
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Добро утро ! Тихич ти не спиш ли бе караконджул...
                                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 50 потребители онлайн. 0 потребители и 50 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X