Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Благодаря, Тигре.

    Наздраве!

    п.п. Ачо, ако не те е срам, значи купона е бил кофти. А ние си правим само готини купони.
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Мен що не ма беше срам после? Пък си ми беше достатъчно кеф...

      Айде наздраве.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Тихич схвана ми се вратът!
        Малий и аз се видОх у кадър,ма готино си беше!

        Наздраве!
        0осем9осем7шест0осем7едно
        Миро

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Нещо много слабо пиете днес.
          Наздраве!
          Константин Вълчанов.0888313247

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
            Обърнах лаптопа, заприлича на книга, изгледах го и смело твърдя, че на тая сбирка не съм бил

            Наздраве
            Наздраве братле!Разбира се, че не си Това са вече само спомени........ но сладки

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Ей, и аз изрових едно клипче от "телефона на жената", ама как се качват тук?
              Трябвало да се пише ЛС на Дани... Тегава работа

              Наздраве!
              Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Че аз на клипа видях само човека дето твърди, че не е бил там и на дедо Коко жената да се държи за главата. Другото само черно. Наздраве пичове и ... дами!
                Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Изрових първите си стъпки в бара или загубен в форума така си беше, но натикан с бира миналото лято само банове ме дебнеха или намерих оазис за душата жадна ,както и приятели .
                  Повторка с поздрав от сефтето в бара или с Линда Пери, дето е двойник на Вивето!


                  Наздраве!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Само така да вметна, че от Й.Фандъкова, П.Орешарски, Р. Превнелиев и от вътрешният министър има официално разрешение по неофициален комуникативен канал, утре-13.01.14г. язе, брат'чеда и Гошо да ядем шкембе (на едно мЕсто и по едно и също време)! Лично и отговорно съм поел ангажимент да не обръщаме... полюсите на планетата.

                    Ха, наздраве!
                    Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                      Само така да вметна, че от Й.Фандъкова, П.Орешарски, Р. Превнелиев и от вътрешният министър има официално разрешение по неофициален комуникативен канал, утре-13.01.14г. язе, брат'чеда и Гошо да ядем шкембе (на едно мЕсто и по едно и също време)! Лично и отговорно съм поел ангажимент да не обръщаме... полюсите на планетата.

                      Ха, наздраве!
                      Както и да ги обърнеш братле, все ще е бахър студено,наври им по две люти чушки отзад не в шкембето.
                      Само набора ще ги оправи политиците, иначе няма излизане на глава да ги...и пак той им е майстора
                      Наздраве!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Добър вечер другарки и другари. Поради това, че си правите сбирки без мен, с Койо решихме да ви го върнем. Започна като невинна разходкаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00017.jpg
Прегледи:2
Размер:156.0 КБ
ID:5553932Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00032.jpg
Прегледи:1
Размер:129.9 КБ
ID:5553934Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00020.jpg
Прегледи:1
Размер:120.3 КБ
ID:5553933Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00050.jpg
Прегледи:1
Размер:187.4 КБ
ID:5553935
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                          Добър вечер другарки и другари. Поради това, че си правите сбирки без мен, с Койо решихме да ви го върнем. Започна като невинна разходка[ATTACH=CONFIG]669956[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]669958[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]669957[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]669959[/ATTACH]
                          Няма да ви дОди акъла в главата диви копелета щастливи
                          Наздраве!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Седнахме в механата тихо и кротко
                            Прикачени файлове
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Останалото утре, че ме мързи и ми се доспа.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Наздраве от мене и лека, че утре ши одим да раОтим
                                RAV 4
                                F650GS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 36 потребители онлайн. 0 потребители и 36 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X