От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Щом е купи-ще почерпи, няма де да иде.
Ние сме търпеливи...
Наздраве.
Щом е купи-ще почерпи, няма де да иде.
Ние сме търпеливи...
Наздраве.

Наздраве!Тук са 21 потребители онлайн. 0 потребители и 21 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар