Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Заслужи си го
    Слушай сега: Седим си в една кръчма в София -"Сам Дойдохъ" аз и едни други пичуве (изключено е да споменавам имена), а измежду тях един наш известен композитор. По уредбата по едно време засвирва точно Delilah и онзи рипна... "Тоа шЪ го (знаеш к'во казва балчишкия), шъ го зАвра на (балчишкия не съм го чувал т'ва да го казва)... и изведнъж онемя... Питам що така, а той ми вика "Ти знаеш ли, че тоя ме пита на фестивала в Кан колко песни съм написал! Викам му близо хиляда. А ти?... ми той бил написал само една" и от това се издържало семейството му вече четиресе години - Delilah...

    Наздраве, Тишо
    Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Наздраве Гриша и спи в кош цяла нощ, може и да не измислим пиеса за цигулка и контра, но и такива с двата лева- боси таралежи трябва да ги има.
      Хей хо това е живота! Наздраве с биричка!
      Последно редактирано от тихич; 06-01-14, 00:57. Причина: таралежки спомени

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Свърши ми бирата и взех да се оглеждам - гардероб, шкаф за обувки, кухня... и изведнъж от едно старо куфарче за инструменти, което е вълшебно, излезе едно Волонозе, няк'во мерло от 2011г... ми не става (дръпнах му два гълтока и то се преполови, баси). Друго си е бирата!

        Наздраве с компот от Италия...
        Последно редактирано от Гриша; 06-01-14, 01:06. Причина: Кой го прочете като Болонезе, ми то било съвсем друго..
        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Къде си бе, таласъм? Накараме да се жабуркам с тоя бълвоч и те отнема.
          Все пак, щото си другарче ще те поздравя:



          Наздраве с... гулаш.
          Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Офантоманих се сам...



            Наздраве
            Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Абе Гриша, само на мен ли ми въртят тоя номер, да ми блокира форума от 2 до 3 дали щото най съм прост тогава?
              Неее в бара тест за интелигентност само Колето е способен да направи, ей дано не го направят модератор тоя ша ни скъса партенките ами ще го черпим кво друго.
              Наздраве!
              Последно редактирано от тихич; 06-01-14, 03:00.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Между два и три..., да знаеш само Кольо ще да е виновен... Кольо-модератор (Коле, прощавай, ама на се сдържах) и така три пъти.

                Тишо, ти к'во ми каза!? Кога пристигате в София целата полендашка тумба, а?



                Наздраве!

                Ба т'ва гадно вино! Жабари с жабари, едно вино не се научиха да правят
                Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Да се ева в късмета изпих си бирата с носталгия но се сетих, че купих на жената бяло вино вила Ямбол, тя така и не го отвори и макар и работите да отиват на адвокат, по смотан боклук от мен няма да намери .
                  Наздраве!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Ква сбирка в София бе брат, аз до Търново и не мръдвам щото залепвам на цистерна Болярка
                    Не, радвам се сбирайте се, евала на Деди, ама ние сме аркана от друга България много далеко е, за мерака не чак толкоз ама само за една вечер е готино баси аз за една бира блъсках път до Приморско, но се наздрависах с добри хора.
                    Ще размислим, споко за спането чували има
                    Дано има повече мераклии.
                    Наздраве Гриша!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Лека на Гришата и горчиво Ви кафе
                      За отметка: Коле не съм пиянде братле, просто съм артък, ти ще ме разбереш
                      Лека работа!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                        Титаник потъна, пак.

                        Наздраве!
                        Ми ша потъне я. Като не са взели Брус Уилис да го спаси...

                        На кафенце преди началото на работната седмица.

                        Обаче какво кафе...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                          Кольо-модератор
                          Това, ако го напишеш още веднъж-ще получиш вечен наздравен бан от моя страна.

                          @Тишо-пиянде си бе, като всички нас. Щом си в бара...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Добро утро! Първа цяла работна седмица - ужаст! :-)
                            Nothing comes from nothing...

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Ай честита да е.

                              Добро утро!
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Това, ако го напишеш още веднъж-ще получиш вечен наздравен бан от моя страна.
                                ...
                                Ако го копи-пействам без да го щракам на ново брой ли се?

                                Добро утро!
                                Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 26 потребители онлайн. 0 потребители и 26 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X