От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Оо, бат' Станьо, де се губиш бе?
Наздраве на който е започнал. Аз след малко.
Оо, бат' Станьо, де се губиш бе?
Наздраве на който е започнал. Аз след малко.

. Наздраве на който е почнал
.
. Наздраве на който е почнал
.
Тук са 44 потребители онлайн. 0 потребители и 44 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар