Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Айде наздраве! Жоро ще черпи на съборо, то май и Гришата, а пък Евгени като за първо появяване и той.
    Доби като домакиня, заедно с Багерката. Кафето естествено ще е от касиерката, ама само дълго. Коле давай. и на стоп да идем, пак добре ще изкараме. Наздраве!
    Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
      Айде наздраве! Жоро ще черпи на съборо, то май и Гришата, а пък Евгени като за първо появяване и той.
      Доби като домакиня, заедно с Багерката. Кафето естествено ще е от касиерката, ама само дълго. Коле давай. и на стоп да идем, пак добре ще изкараме. Наздраве!
      Тебе требе специално да те черпя за първо отразяване... Предния път не ме отрази...
      Наздраве!
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Тотално се омешах...

        Багер, вЕрно били йероглифи, ама на мен на хрома ми излизат кат квадрати. ГолЕмо чудене му учудих на тоя подпис...

        Наздраве!

        п.п. Питах аз за мусака и Жоро избЕгА
        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Дидо, аз що да черпя бре?
          Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Наздраве за откритията

            Гена, ти защо си сигурен, че този път Дидо би те отразил? Готвиш ли му нещо.... неотразимо?
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Гени, за отразяването ще поема глобата от една бира с две кебапчета. Гриша, как защо??? Най-малкото мусака трябва да добесеш, ако водиш и децата вземи три пояса, желателно е третия да е патка. От любимите ми. Наздраве!
              Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                Наздраве за откритията

                Гена, ти защо си сигурен, че този път Дидо би те отразил? Готвиш ли му нещо.... неотразимо?
                Май си права. Хич и няма да се напъвам. Даже няма и да дойда....
                Наздраве!
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                  Дидо, аз що да черпя бре?
                  Споко бе Гриша чак на купона ша черпиш па там кой по колко не се мери ни на санти ни на Фи,...Ади пак на Здрави....Дидо леля кайветата след 24часа до тогаз ша са мъчим на градусовите...
                  А.йе...
                  Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                    Май си права. Хич и няма да се напъвам. Даже няма и да дойда....
                    Наздраве!
                    Не я слушай, тая е манипулаторка. Предния път от притеснение не те отразих, даже от притеснение не помня. Наздраве!
                    Доби, ако беше поостанала щеше да знаеш, че кафетата се раздават в 7.00 на фона на гойновоз. Айде пак наздраве!
                    Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                      Не я слушай, тая е манипулаторка. Предния път от притеснение не те отразих, даже от притеснение не помня. Наздраве!
                      Доби, ако беше поостанала щеше да знаеш, че кафетата се раздават в 7.00 на фона на гойновоз. Айде пак наздраве!
                      Викаш, сега ще има малко време, преди... да се притесниш...
                      Наздраве!
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Наздраве!
                        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Гена, приеми фактите. Бил си неотразим. Не са те отразили. Туй то.

                          Наздраве!
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Ооооо пияници ко прайти бре .Развихрили сте се нещо таа вечер .Даже гледам Балчишкия плешунгер и той се появил
                            Наздраве на сите алкохолисти
                            RAV 4
                            F650GS

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Да, по спокоен съм, вече съм улегнал мъж, като Джадая! Наздраве!
                              П.С. Още не мисля за мляко!
                              Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                                Гена, приеми фактите. Бил си неотразим. Не са те отразили. Туй то.

                                Наздраве!
                                Чиба!!
                                Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X