Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Голям ужас беше, ама наполовина се оправих. В кухнята нема вода, обаче днес масторите пуснаа подовото и сегиш чекам да се стопли
    Наздраве с едно жим бимче
    RAV 4
    F650GS

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Не казваш кой ти даде струмент да направиш спешния ремонт...
      Каза и че ще черпиш, така, че не се стискай.
      То и освещаване на къщата трябва да направиш, за нов камьон да черпиш, бедна ми е фантазията.
      Откога да спирам да ям?..

      Наздраве.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Я наздраве на всички именници!

        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Наздраве народе ....комши трябваш ми, кажи коги да ти ударя една жица онлайн, по джисимето...
          Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Пак за работа, нали. Не искам да те виждам. Утре ще се обадя.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
              Голям ужас беше, ама наполовина се оправих. В кухнята нема вода, обаче днес масторите пуснаа подовото и сегиш чекам да се стопли
              Наздраве с едно жим бимче
              Вода няма-шкафове иска!Наздраве и да почерпиш Кольо!
              HONDA DOMINATOR 650
              ОРЕЛ ASTRA
              РСПБЗН-Приморско

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Не казваш кой ти даде струмент да направиш спешния ремонт...
                Каза и че ще черпиш, така, че не се стискай.
                То и освещаване на къщата трябва да направиш, за нов камьон да черпиш, бедна ми е фантазията.
                Откога да спирам да ям?..

                Наздраве.
                Ти ми даде нструмент бре, ща почерпя не се коси. За камьона има време, требе се лети до Англията и после 2900 км до тука. За къщата също си предвиден. Ако искаш спирай от сега да ядеш, то 130 оки трудно се стопяват

                Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                Вода няма-шкафове иска!Наздраве и да почерпиш Кольо!
                Ачоооо, вода нема само на миЙката в куФнята и то е временно, утре живот и здраве ши я пусна
                Наздраве
                RAV 4
                F650GS

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Наздраве от мъглива Якоруда Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1388175081.815753.jpg
Прегледи:1
Размер:45.7 КБ
ID:5548158
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                    Ти ми даде нструмент бре, ща почерпя не се коси. За камьона има време, требе се лети до Англията и после 2900 км до тука. За къщата също си предвиден. Ако искаш спирай от сега да ядеш, то 130 оки трудно се стопяват
                    Наздраве
                    Дедо Попе, вземи да почерпиш Кою, че ще взема да дойда аз при него, та да ме доведе и мене у вас, а аз може да взема тъщата и брат ми...
                    Наздраве!
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Ей голем мерак имате бре, ми елате, ама пРъво мини през месарницата и тоа път пазете шишето с рикията
                      Наздраве
                      RAV 4
                      F650GS

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Де сте бре пиеници
                        Наздраве
                        RAV 4
                        F650GS

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          И аз това се чудя. Сигурно утре са на работа.

                          Наздраве Румба.
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3



                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                              Пак за работа, нали. Не искам да те виждам. Утре ще се обадя.
                              Стега са кахари бре комши, пари няма ти искам, нито пък щти са фърлам на врато...няма та мъча споко, пък после моа почерпа, нещо за гардероба.
                              На вино червено, май мезе не остана, но има тиквеник, домашен, и съм го докарала....значи.
                              Питам радио Ереван, тиквеник вино пие ли? то ми отговори тиквеник вино не пие но добито ще пие...
                              Наздраве!
                              Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Аре наздраве и лека
                                RAV 4
                                F650GS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 25 потребители онлайн. 0 потребители и 25 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X