Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
    Така ще стане. Щом никой не иска да врътне една мусака, па да удари една жица и да каже "к'во прайш, как си, що не ми дойдеш на гости". Па ако мое и да е от шопско, тука нЕкъде наблизо...

    Е, наздраве!
    Гриша, едно време дядо ми ми каза да си търся жена която можела да прави хубави св*рки и хубава мусака. Срещам една девойка и споделям какво ми е казал дядо ми, а тя ми отвърна -Аз мусака немога да правя!

    Наздраве!

    п.п. Ша потърса некоя дек мое да прай мусака и ти я изпращам по еконт със опция "Отвори преди да приемеш пратката".

    п.п.п. Питай Джедая некоя от колежките Му, може ли да прай мусака?
    Р.П.(RFF) 0898677590
    Пътна помощ
    ДЕНОНОЩНО

    Коментар


    • Саше, нали знаеш, че за другата събота гласим дандания, що не вземеш да се до търкаляш да София, а? Май че купим нов диван и че те турим на него да напрайш сефтето
      -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Румба, надявам се утре Стойкова да подмине, ей така по невнимание поста ти

      Наздраве!
      Последно редактирано от maxxx; 14-02-13, 23:05.
      Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Абе, Румба, туй е една японска приказка за ръкоблудство, заради цензурата е в оригинал.

        Наздраве!
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Наздраве!
          Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
            Абе, Румба, туй е една японска приказка за ръкоблудство, заради цензурата е в оригинал.

            Наздраве!
            Тя тая приказка е със други йероглифи!
            Наздраве!

            Гриша, аз след малко ша го забърша бре!
            Р.П.(RFF) 0898677590
            Пътна помощ
            ДЕНОНОЩНО

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Гриша
              Румба, надявам се утре Стойкова да подмине, ей така по невнимание поста ти

              Наздраве!
              Гриша, нещо са ти повредили булчето у Щрасбурга, ша знайш- щом не ти дава да четеш и в рецептурника вече.
              Наздраве!
              Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Като стана дума за подписа на сватята - на мен ми излизат само едни квадратчета... баси ръкоблудството с тия зарчета

                Наздраве!
                Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                  Трябва да се притесняваш, ако всичко ти е наред. Аз пък съм на пекано пиле, по рецептата на Пламен отпреди време.

                  Наздраве!
                  Гриша зечи прескочи до нас Мишо и Лидка са сами хем ще те нахранят хем ще се пораговорите и ще ти стане по леко... айде наздраве де..пък ако днеска се оключаш и утре е ден те само чакат кой да им прави компания ...а стига де комшиисте (сме) все пак у Софииско равно поле....
                  а Наздраве и от мен...чича спретна салата зелен с морков и там туй онуй аз опнах две пържоли на скарен....и малко сланинка и няколко ракиики не сме ги мерили домашни ....сега на червено винце със сланинка....Щот от утре съм във Варна и" Днес празнувам разлъка"
                  Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                    Гриша, нещо са ти повредили булчето у Щрасбурга, ша знайш- щом не ти дава да четеш и в рецептурника вече.
                    Наздраве!
                    Не бе, деде, ама с к'ви Очи да ида следващия път до Еконтя!
                    Наздраве!
                    Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
                      Тя тая приказка е със други йероглифи!
                      ....
                      Май говорим за различни неща

                      Наздраве!
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Доби, кат каза сланинка, ей ся ще изтърбуша камерата. Тия дни се сещах за Мишо, утре ще му звънна да видя до къде я е докарал с ремонта.
                        Наздраве!
                        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Ми сложи си очила. Къф ти е проГлема.
                          И не мой да викаш чи отиваш при Е-контя, ами при Е-вгени...
                          Наздрави!
                          Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Току що съобщиха на моята девойка, че е приета в един от най-престижните унивеситети в US, на пълна издръжка и стипендия. За такова място кандидатстват 50000 човека от цял свят. Гордея се с нея, ама имам и буца на гърлото, че всичко се свърши.
                            Ае, за младите, нека се развиват. Аз пък се гордея с нея.. И съм благодарен на съдбата, че познавам такъв човек..
                            Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                            -----------------------------------------------
                            Питието определя съзнанието....
                            -----------------------------------------------
                            0887770735

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Наздраве
                              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Жоре, поздрави я.
                                Наздраве!

                                п.п. Питай я дали може да прави мусака...
                                Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X