Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
    Ох, бонбоните малки! Да ги нацелуваш.

    Наздраве, аз още не мога да стана.
    Ok!Наздраве Виве!

    Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
    Весела коледа и наздраве!
    Ооооо Дидо,наздраве!
    HONDA DOMINATOR 650
    ОРЕЛ ASTRA
    РСПБЗН-Приморско

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Весела коледа!
      Наздраве!
      Свинье!
      Р.П.(RFF) 0898677590
      Пътна помощ
      ДЕНОНОЩНО

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
        Весела коледа и наздраве!

        Щеше да разказваш една история, за един дето беше обявил война на Английската кралица от беклемето.

        Наздраве.
        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          И, като извади ножа!
          Наздраве!
          Свинье!
          Р.П.(RFF) 0898677590
          Пътна помощ
          ДЕНОНОЩНО

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Нещо ми е тъпо да го ева ,пък немога и да се напия......... Аде Наздраве
            не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Весела Коледа на всички.
              Желая ви много щастие, здраве, късмет, любов и пълни портфейли.
              Наздраве от Габрово.
              Аз тука комбинирам Коледата с 20 години брак на кумците, та дано до вдруги ден свършим с еденьето и пийеньето.
              Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                Щеше да разказваш една история, за един дето беше обявил война на Английската кралица от беклемето.

                Наздраве.
                Всъщност не на кралицата, а на политиката на премиера и. В задълбочен разговор с приятелката на Тихич обсъждахме ролята на Великобритания в съвременна Европа. Като любител на историята исках да и обясня, че Чърчил е един самодоволен, арогантен и милеещ се за егото си, отколкото за световната политика. Навредил на България повече от колкото на Шотландия, абе разбойник. Ама никой не знаеше как е разбойник на английски. И взех нещата в свои ръце да обясня на момичето. А най-подходящо беше да направя аналогия с Робин Худ излизащ от гората. Обаче реших, че едва ли е чувала за Шерууд. Но със сигурност знае за Беклемето. Докато обяснявам със жестомимичен превод се сетих, че на върха няма гора, то тя ще схване идеята. Така се появи:"Робин Ход на Беклемето и "ха" изкача от гората. В този момент Кольо каза, да е по долни гащи. Като се замислих, всеки носи долни гащи, или поне повечето. Потвърдих по логиката, че не е по различен ( става дума за Робин) от нас. За войната не знам, само знам, че докато Гришата каза:
                "Обявихме война, без да искаме".- Ива се намеси и всичко се размина, ама на косъм. А Наздраве!
                Последно редактирано от didogen; 25-12-13, 18:35.
                Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Аха. Ето предисторията на темата за Робин Худ от Беклемето с (без) гащи и ножа Му.
                  Наздраве, Дидо!
                  Наздраве, компанията!
                  Your conscience is all you can take to your grave.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                    За войната не знам, само знам, че докато Гришата каза:
                    "Обявихме война, без да искаме".- Ива се намеси и всичко се размина, ама на косъм. А Наздраве!
                    Не е баш така!

                    Наздраве!
                    0осем9осем7шест0осем7едно
                    Миро

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Баси колко съм изпуснала....

                      Наздраве!
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Дидо, аз тая история я знам по друг начин, ама... ще пиша утре

                        Наздраве!
                        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                          Дидо, аз тая история я знам по друг начин, ама... ще пиша утре

                          Наздраве!
                          Да има съспенс, а! Всички да знаят, че това е истината. Другото е компромати. И то неверни! Наздраве!
                          Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Не нам вий как я знайти, ма аз бяФ постнал фотки, онагледяващи трите вериги с вързани роби.
                            наздраве.
                            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                              Не нам вий как я знайти, ма аз бяФ постнал фотки, онагледяващи трите вериги с вързани роби.
                              наздраве.
                              Там дето Кольо искаше да ме обеди, че агренажна верига и робски окови е едно и също?! Наздраве!
                              Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Честита Коледа на всички баровки, баровци, Христини, Христовци и производните им, на семействата и домашните им любимци. Няма да изброявам какво има на масата, дай боже всеки ден и всеки му. Наздраве.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 9 потребители онлайн. 0 потребители и 9 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X