От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Аз пък я карам на винце с прАжени картоВи и..................трушия
. Наздраве
Аз пък я карам на винце с прАжени картоВи и..................трушия
. Наздраве
Наздраве!
Наздраве!
Широка обща култура
Софиянка съм си, тъй да се каже.
Наздраве!
Тук са 23 потребители онлайн. 0 потребители и 23 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар