Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    КоНпотерчо, остави Таргов да слуша лекарите кво му говорат, ако ми рекат рехабилитация трябва да ходи. Аз със моите одялани пръсти трябваше да имам обаче никой не ми предписа
    Наздраве с винце и бахурче и сланинка
    RAV 4
    F650GS

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
      Наздраве с винце и бахурче и сланинка
      Баровецссссс......Наздраве!
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Два денья се мъча с едни вратички на шкаВовете, пък ти одиш на морето се къпиш, бива ли така
        Наздраве Басаев
        RAV 4
        F650GS

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
          Аз със моите одялани пръсти трябваше да имам обаче никой не ми предписа
          И кво?
          Сега не можеш да си ползваш ръката ли?
          Айде няма нужда...

          Разбира се, че рехабилитацията е нужно нещо, но когато наистина се налага. За 15 дни не може да стане някакво увреждане което да се нуждае от такава.
          Ма всеки си знае де.
          От друга страна докторите в голямата си част вече не са ЛЕКАРИ, а търговци. Та напоследък аз лично ги игнорирам доста. Освен при сериозни случаи, или ако човекът не ми е познат, или да съм сигурен, че го прави от загриженост, а не от търгашество.
          И пак-всеки си знае.

          Ти кога ще си вземеш ракията бе? Започна да намалява, ама не се безпокой-количеството е все същото, само градуса и пада

          Айде наздраве.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
            Днеска махнаха шевовете на кутрето. След 3-4 дена и другите. После ще ходя по рехабилитатори. Ама ще отида де. Поне да ги видя какво ще кажат.Наздраве.
            Комши, задължително да ходиш, бая нещо може да ти раздвижат рехабилитаторите, Щот 90% са с поли и младички.

            [QUOTEКольо: Жената беше 3 месеца с обездвижен крак, и после докато се раздвижи, и мускула да добие нормалната си сила беше бая зор. Ама тя е жена, и гевезе. Сигурен съм, че на теб ти няма нищо.][/QUOTE]

            На чужд гръб и сто тояги са малко.....стига де гевези се, я отиди и роди ти двама сина да те питам....Туй мъжете сте ама несправедливите неблагодарници
            Наздраве!
            Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
              Два денья се мъча с едни вратички на шкаВовете, пък ти одиш на морето се къпиш, бива ли така
              Наздраве Басаев
              Чи ко им е?Нали имаш чук!Наздраве!
              HONDA DOMINATOR 650
              ОРЕЛ ASTRA
              РСПБЗН-Приморско

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Наздраве!
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
                  стига де гевези се, я отиди и роди ти двама сина да те питам....Туй мъжете сте ама несправедливите неблагодарници
                  Рано или късно се стига до "Левски-ЦСКА"...
                  А мойта, че е гевезе, особено по въпроса за болка и търпене-изобщо няма две мнения. Има си болка и болка, знам, но пък си и знам човека(жената да кажа де), така,ч е знам какво говоря.

                  По отношение на ражданията-а някой пита ли ме мен какъв махмурлук ме гони на другия ден, м? Хем два пъти. При първия син махмурлука беше няколко дни... Щото нали за сефте. После вече знаех.

                  Айде наздраве.

                  Ама тя си е гевезе де.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                    Чи ко им е?Нали имаш чук!
                    Няма бе. Почти нищо няма. Когато ида да му помагам за къщата все се налага да нося половината гараж. И ако трябва нещо друго-все ходи до един общ познат да взема я ключ, я пистолет за силикон...
                    Един удължител има и няколко тъпи ножа. Все му разправям да нямери ня попадиоята някой да и точи ножовете, ама нещо се дърпа.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      И кво?
                      Сега не можеш да си ползваш ръката ли?
                      Айде няма нужда...

                      Разбира се, че рехабилитацията е нужно нещо, но когато наистина се налага. За 15 дни не може да стане някакво увреждане което да се нуждае от такава.
                      Ма всеки си знае де.
                      От друга страна докторите в голямата си част вече не са ЛЕКАРИ, а търговци. Та напоследък аз лично ги игнорирам доста. Освен при сериозни случаи, или ако човекът не ми е познат, или да съм сигурен, че го прави от загриженост, а не от търгашество.
                      И пак-всеки си знае.

                      Ти кога ще си вземеш ракията бе? Започна да намалява, ама не се безпокой-количеството е все същото, само градуса и пада

                      Айде наздраве.
                      Много дебела кАртуна си. Знаеш, че съм прав и пак спориш РикИята утре ши мина да га взема
                      Наздраве
                      RAV 4
                      F650GS

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Утре след 5 вечерта.
                        През деня съм при Игнат да бачкам.

                        Пак да питам-след като не прави рехабилитация, сега можеш или не можеш да ползваш ръката си?
                        Еднозначен отговор моля!

                        Иначе-наздраве.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Наздраве ......оти се джанкате
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Оти да се намираме на приказка, и колкото да не зАспим...

                            Наздраве Саше.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Утре след 5 вечерта.
                              През деня съм при Игнат да бачкам.

                              Пак да питам-след като не прави рехабилитация, сега можеш или не можеш да ползваш ръката си?
                              Еднозначен отговор моля!

                              Иначе-наздраве.
                              А ти кога започна да слагаш колан докато караш жипката? Колко стъкла счупи преди това и казваше, че колана е глупост нали
                              Не спори с мен бре, нали знаеш, че съм прав
                              Наздраве

                              ПП

                              И чук имам, и тесла, и ключове, и удряща дрелка, и още ного неща
                              RAV 4
                              F650GS

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                А едно наздраве от пенсионера. Тарга оправяй се . Ехо Шумен - не дразни колектива , да не ти дойдем на гости.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 36 потребители онлайн. 0 потребители и 36 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X