Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    Готин. Не е талибан като баща си на аватара. Добре, че си го правил без ръце.
    То бащата на ли знаеш че не сигуренНаздраве!

    Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
    Наздраве да ва ева!
    Свинье!

    п.п. Аз па нема да си праа харакири на аватаря!
    Ти достатъчно си му направил!Наздраве нерез!

    Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
    Аз пък приключих с бирите за днес. Ко да пия?

    Наздраве!
    Ракия,като мен!Наздраве!
    HONDA DOMINATOR 650
    ОРЕЛ ASTRA
    РСПБЗН-Приморско

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
      Па, наздраве!
      Наздраве адаш , и на другите наздраве , отивам да пробвам дали върви тилапия филе с ракийка...
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Коле, да ти я изпратя тая снимка за аватар?
        Шамиле, аз на моя аватар, само му сменям фейслифта или суратя, както ти е по-удобно!
        Наздраве!
        Р.П.(RFF) 0898677590
        Пътна помощ
        ДЕНОНОЩНО

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Ново двайсе... Стойкова твърди, че оплешивявам... Може би наближава момента, в който и аз най-сетне ще да стана рошав и красив

          Наздраве.
          Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Привет банда!

            Днес по еконт получих подаръка за племенника- една "екстриймна офроуд триколка".
            Мале сто пъти се изпотих докато я сглобя тая играчка и останаха няколко гайки и болта, а те за къде бяха така и не разбрах .
            Наздраве с биричка!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Наздраве, пичове!
              Върви, адаш. С ракийка всичко върви/ Дип, отнемАх дерман за рикийка нещо.
              Наздраве с на Койо юбимата бира!

              Мезвам с рибка тон-ец.
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Наздраве Сашковци!
                Наздраве на всички!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Седя и си чета за бурета за ракии и какво намирам в един форум за ракия:
                  ''Здравейте !
                  Преди време и аз сложих ракия в 20-литрово дъбово буре да отлежи. Преди това дядо ми ме предупреждаваше да не я слагам, защото бурето ще я изпие. И какво мислите стана ?
                  На втория месец намаля, а на третия направо се свърши - Ужас !
                  Проверявах редовно за течове, но такива нямаше.
                  Аз обаче съм си упорит и го напълних пак. Бурето няма канелка. Пълни се и се изпразва от горната дупка. На тапата сложих белег.
                  На другия ден отидох да проверя, както обичайно за течове и познайте - Тапата беше пипана и ракията намаляла !
                  Хванах го ! Дядото /тъста ми/ си сръбвал редовно и ми развивал теории, как бурето много пиело.
                  Така и не можах да я опитам !''

                  Боже,колко мъка има по този свят...
                  First Man, then Machine!
                  Lada Niva
                  Honda XR 400

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
                    Шамиле, аз на моя аватар, само му сменям фейслифта или суратя, както ти е по-удобно!
                    Наздраве!
                    Ба!Наздраве!

                    Първоначално публикуван от Brazer Преглед на мнение
                    Седя и си чета за бурета за ракии и какво намирам в един форум за ракия:
                    ''Здравейте !
                    Преди време и аз сложих ракия в 20-литрово дъбово буре да отлежи. Преди това дядо ми ме предупреждаваше да не я слагам, защото бурето ще я изпие. И какво мислите стана ?
                    На втория месец намаля, а на третия направо се свърши - Ужас !
                    Проверявах редовно за течове, но такива нямаше.
                    Аз обаче съм си упорит и го напълних пак. Бурето няма канелка. Пълни се и се изпразва от горната дупка. На тапата сложих белег.
                    На другия ден отидох да проверя, както обичайно за течове и познайте - Тапата беше пипана и ракията намаляла !
                    Хванах го ! Дядото /тъста ми/ си сръбвал редовно и ми развивал теории, как бурето много пиело.
                    Така и не можах да я опитам !''

                    Боже,колко мъка има по този свят...
                    Който си може си може!Тарикат е бил,наздраве!
                    HONDA DOMINATOR 650
                    ОРЕЛ ASTRA
                    РСПБЗН-Приморско

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Ха ха ,това беше яко Вълчо!

                      Абе, мотае ми се из главата един такъв Деди
                      Наздраве!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Brazer Преглед на мнение
                        Седя и си чета за бурета за ракии и какво намирам в един форум за ракия:
                        ''Здравейте !
                        Преди време и аз сложих ракия в 20-литрово дъбово буре да отлежи. Преди това дядо ми ме предупреждаваше да не я слагам, защото бурето ще я изпие. И какво мислите стана ?
                        На втория месец намаля, а на третия направо се свърши - Ужас !
                        Проверявах редовно за течове, но такива нямаше.
                        Аз обаче съм си упорит и го напълних пак. Бурето няма канелка. Пълни се и се изпразва от горната дупка. На тапата сложих белег.
                        На другия ден отидох да проверя, както обичайно за течове и познайте - Тапата беше пипана и ракията намаляла !
                        Хванах го ! Дядото /тъста ми/ си сръбвал редовно и ми развивал теории, как бурето много пиело.
                        Така и не можах да я опитам !''

                        Боже,колко мъка има по този свят...
                        А бе да ти кажа - или бурето е било мънечко, или рикийят е бил малко, или дядото е бил голема пий-янкаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:kole1.jpg
Прегледи:36
Размер:1.0 КБ
ID:5545946.
                        Наздраве.
                        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Наздраве
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Да.....стават такива неща,и аз колко такива случки мога да разкажа....това е ежедневието....учим се от патило не от старило.
                            Наздраве, със 12 годишно виски със печени орехи, а преди това прасешка главичка с чесън и оцет....
                            Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Наздраве,Доби!
                              First Man, then Machine!
                              Lada Niva
                              Honda XR 400

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Разхождайки се из форума видях тунинга на Паджерото на Вива:
                                Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
                                и нов вариант за емотикончееее:
                                Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                                [ATTACH=CONFIG]659996[/ATTACH]
                                Наздраве!
                                Последно редактирано от dedoKoko; 14-12-13, 18:47.
                                Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 86 потребители онлайн. 0 потребители и 86 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X