Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Гриша, ти, "обясни" ли му, че не е здравословно за него да прави така!
    Наздраве![/QUOTE]

    Бе чудо ти казвам... то баби с торби, една майка с бебешка количка, трета група на близката детска градина... всичките те на пешеходната пътека барабар с Нийл Армстронг. Нищо не съм му обяснявал, само дето не му запокитих колелото на пийп, пийп си.
    А едно време в училище имахме час по Безопастност на движението и се учеше предимно тази част от правилника за движение по пътищата, къде може и къде не може да си. Други работи също, там на едни светещи табла... На ни демокрация... валят пешеходци от небето

    Наздраве, ГНРБ, Наздраве на всички.

    п.п. Румба познай какво се крие зад абревиатурата ГНРБ
    Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Гадни Ньедни Републикански Бизони?
      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
        Гадни Ньедни Републикански Бизони?
        Изчакай да видим дали той ще познае!
        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Извинете

          Наздраве!
          Кръвна група 0+

          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
            Гриша, ти, "обясни" ли му, че не е здравословно за него да прави така!
            Наздраве!
            Бе чудо ти казвам... то баби с торби, една майка с бебешка количка, трета група на близката детска градина... всичките те на пешеходната пътека барабар с Нийл Армстронг. Нищо не съм му обяснявал, само дето не му запокитих колелото на пийп, пийп си.
            А едно време в училище имахме час по Безопастност на движението и се учеше предимно тази част от правилника за движение по пътищата, къде може и къде не може да си. Други работи също, там на едни светещи табла... На ни демокрация... валят пешеходци от небето

            Наздраве, ГНРБ, Наздраве на всички.

            п.п. Румба познай какво се крие зад абревиатурата ГНРБ[/QUOTE]

            ГНРБ - Горски Н---- Разбойник на Беклемето

            Наздраве!
            Р.П.(RFF) 0898677590
            Пътна помощ
            ДЕНОНОЩНО

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
              ...наздраве с оная жълтата
              Да нямаш гостенка бре!!!
              Наздраве.
              Нищо не мога,и нищо не знам...

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Добър вечер! Много съм доволен от проведения 24-часов социален експеримент! Е, с малки прекъсвания, де, защото сутринта бях забравил, че съм сърдит! В резултат на снощния ми пост, общата словесна култура на бар-овците, бар-свиньете и всякакви други бар-сътвери, се повиши рязко, с изключение на патологичните случаи. Прочетох на куп последните три страници и ми хареса. Всеки си каза мнението, повечето използваха по-умерени епитети и форми на речта, а най-доволен ме направиха ценните препоръки и откритите споделени позиции. Мисля, че имаме нужда от това периодично! Моля да ме извинят тези, които съм обидил или разсърдил! Тези, които спряха да пишат, дано не е заради мен, но ще го преживея! Виж, тези, дето спряха да пият.... ще ми тежат на съвестта! Обичам ви и държа на всички вас! Е не толкова буквално, колкото Рошавия и Кольо, ама все пак!
                Наздраве!
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Добра вечер и наздраве, добри хора.

                  Кога пристигат нашите джипери от Малайзия?



                  П.П. Горе главата, лельо!
                  Последно редактирано от Малкия Румба; 10-12-13, 22:46.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Дека бЕгахте ве?
                    Нищо не мога,и нищо не знам...

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                      Добър вечер! Много съм доволен от проведения 24-часов социален експеримент! Е, с малки прекъсвания, де, защото сутринта бях забравил, че съм сърдит! В резултат на снощния ми пост, общата словесна култура на бар-овците, бар-свиньете и всякакви други бар-сътвери, се повиши рязко, с изключение на патологичните случаи. Прочетох на куп последните три страници и ми хареса. Всеки си каза мнението, повечето използваха по-умерени епитети и форми на речта, а най-доволен ме направиха ценните препоръки и откритите споделени позиции. Мисля, че имаме нужда от това периодично! Моля да ме извинят тези, които съм обидил или разсърдил! Тези, които спряха да пишат, дано не е заради мен, но ще го преживея! Виж, тези, дето спряха да пият.... ще ми тежат на съвестта! Обичам ви и държа на всички вас! Е не толкова буквално, колкото Рошавия и Кольо, ама все пак!
                      Наздраве!
                      Къде одиш бе да та ева!
                      Аз съм спрял да пия отдавна, ама ич да не ти пука!
                      Наздраве да ва ева!

                      Първоначално публикуван от Malkiya Rumba Преглед на мнение
                      Добра вечер и наздраве, добри хора. Кога нашите джипери пристигат от Малайзия?
                      Оооооо, малък адаш, как си?
                      Наздраве!
                      Р.П.(RFF) 0898677590
                      Пътна помощ
                      ДЕНОНОЩНО

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        [QUOTE=Румен Петров - RFF;2364724
                        Наздраве малък адаш, как си?
                        Наздраве![/QUOTE]
                        Липсващ,как да е...
                        Наздраве.
                        Нищо не мога,и нищо не знам...

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
                          ГНРБ - Горски Н---- Разбойник на Беклемето
                          Греда!
                          ГНРБ - Главен Нерез на Република България.
                          Утре ще звънна на един приятел от монетния двор към БНБ (това се надявам, че знаеш какво означава), да изкове една отливка и да те наградим с орден... е, нЕква свиня ще бъде

                          Наздраве
                          Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Кога се покрихте, бре? Викам тоя път по-рано, ма нема никой. Е, я па сам че си пием.
                            Наздраве!
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                              Греда!
                              ГНРБ - Главен Нерез на Република България.
                              Утре ще звънна на един приятел от монетния двор към БНБ (това се надявам, че знаеш какво означава), да изкове една отливка и да те наградим с орден... е, нЕква свиня ще бъде

                              Наздраве
                              ГНРБ
                              Я, казАх ли ви че сме свинье!

                              НАздраве да ва ева!

                              Наздраве Божич!
                              Р.П.(RFF) 0898677590
                              Пътна помощ
                              ДЕНОНОЩНО

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                                Много съм доволен от проведения 24-часов социален експеримент!...
                                Бихте ли бил така любезен да споделите резултатите от експеримента Ви, драги брат'чед (драги "Братовчеде" е правилното в случая обръщение, но да не забравяме, че и аз съм кандидат член-кореспондент на Академията на свиньете).

                                Ужас! Замяза на клубът му

                                ​Наздраве!
                                Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 45 потребители онлайн. 0 потребители и 45 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X